Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszésnél, varrásnál és...

Gátmetszésnél, varrásnál és varrat kiszedésnél kérhetek érzéstelenítés vagy azt eldönti az orvos hogy ad e vagy sem?

Figyelt kérdés
Lehet kérni felszívódó varratot is? Ezekért kell külön fizetni?
2009. jan. 14. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia én a vágást külön nem éreztem,de a varrást annál inkább,és látta rajtam a doki,hogy eléggé fáj,így adott egyet,de mivel belül is varrtak,és az is szörnyen fájdalmas volt szó nélkül adott még egyet.És felszívódó varrataim voltak,nem került semmibe se.Bár másért se fizettem
2009. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Gátmetszésnél adnak, vvarratkiszedésnél nem adnak, de nem is kell, mert az nem fáj inkább csak kellemetlen egy pár pillanatig. Kérni nem kell külön.
2009. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem fájt, a varrást nem is éreztem, de fogalmam sincs, hogy adtak-e, én mindenesetre nem kértem.
2009. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gátmetszés maga nem fájt egyáltalán,talán mert fájdalomcsilapítonak ott volt a fiam már a karomba..de a varrat szedés..az nagyon fájdalmas,pedig nem varrtak sokat nekem.Csillapítot meg nem kaptam.
2009. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem gátmetszésnél adtak, de én nem éreztem, csak a férjem mondta később. A varrásnál is adtak állítólag, de éreztem ahogy varrtak, nem fájt csak picit. És felszívódó varratot kaptam kérés nélkül.
2009. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gátmetszést nem éreztem, a varrásnál adott érzéstelenitőt abból nem éreztem semmit, varratszedés nem volt mivel felszivódó varratokat kaptam.
2009. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kell adnia érzéstelenítést, a gátmetszést nem éreztem (nem is tudtam, hogy vágni kellett), utána kaptam egy kis szurit és összevarrt az orvosom de nem fájt! pedig a méhszájat is össze kellett varrni. Inkább kellemetlen volt. Ezek a varratok felszívódóak voltak, a külsők pedig nem. Amikor mentem varratszedésre nagyon féltem de egyáltalán nem fájt és 1 percig tartott! Tehát nem is kellett volna érzéstelenítő.
2009. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy gátmetszésnél adtak-e. A varrásnál viszont igen, de még így is nagyon fájt. Nagy volt a baba és sokat kellett vágni+ még repedtem is.A varratok felszívódóak voltak szerencsére.
2009. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kérés nélkül adtak érzéstelenítőt, nem fájt sem a vágás sem a varrás. A belső varratokat fölszívódóval csinálták a külsőt nem. Varratszedés nem fáj, pár pillanat az egész. Ügyeletesnél szültem.
2009. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!