Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak tapasztalataitok nő...

Vannak tapasztalataitok nő szülész-nőgyógyászokról? Milyen egy nőnél szülni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nőnél szültem, bár császárral (nem tervezett) és maximálisan meg voltam vele elégedve. Kedves volt, és nagyon odafigyelt rám. Utána többször be is jött megnézni minket.

2009. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az elöttem válaszolóhoz. Én szintén csak jókat tudok mondani a mi doktornőnkről. Legközelebb is őt választanám.
2009. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

keress rá a googleban bőrönd zsuzsaannára vagy hajdú barbarára... istvánban szülésznők, rosszat nem fogsz találni róluk, ellenben sok sok pozitív tapasztalatot.


én még csak 8 hónapos vagyok, de nekem is nő a nődokim. összehasonlítási alapom kevés, 2. nődoki, de nagyon a javára billen a mérleg.


bár mondják, hogy a nők ujjai rövidebbek, meg mittudomén, de ezzel se volt soha probléma.


amúgy egy csomó urulógus nő, a hölgyológusok meg férfiak :)


de igazából szerintem az a lényeg, hogy szeresse a munkáját, tisztelje a pacienseit, torodjon veluk, es lelkiismeretes legyen. ha ezek megvannak, akkor nem szamit, hogy no, vagy ferfi.

2009. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia.Nagyon jóóó!!!Én is az Istvánban szültem-8 hós a babám-és a Hajdú Barbara volt a (fogadott)szülésznőm,az orvosom(szintén fogadott)a Dr. Szőczei Beáta(akinek mellesleg 3 gyereke van).Csatlakozom az előttem szólóhoz,a Barbara kő profi!!!!És édes!!!A szülés előtt kb.1 hónappal mutatkoztam be neki,és onnantól ő csinálta az NST.Olyankor megbeszéltünk mindent.Aztán amikor szülni mentem ő hívta fel a dokimat,és végig mellettem volt.És olyan ügyesek voltunk,h gátmetszésre se volt szükség.Szval én maximálisan nőpárti vagyok ebben az esetben.Igaz,az első babám születésének körülményei is teljesen rendben voltak,pedig akkor még férfi volt a dokim.De nagyon nem bánom,h váltottam!!!
2009. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szinte szó szerint azt mondhatom, mint az első válaszoló!
2009. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! De jó, hogy "látok" végre olyan kismamákat akik szintén nőnél szültek és nem hurrogják le őket! Amúgy én az ÁEK-ba szültem és a doktornő neve Dr. Skriba Eszter!
2009. jan. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én Miskolcon szültem Dr. Sólyomvári Máriánál és teljes mértékig meg vagyok elégedve vele. Bármi problémám volt, nyugodtan hívhattam, megértett, mert nő volt.

A következőt is nála szeretném szülni.

2009. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is csak jót irhatok a nő dokikról.Az Istvánba szültem 3,5 hónapja a szülésznőm Bőröndi Zsuzsa volt a doki meg Dr Pop Andrea mindkettőjükkel maximálisan megvagyok elégedve.
2009. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok pozitív választ! :))
2009. jan. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!