Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van-e vki, aki saját felelőssé...

Van-e vki, aki saját felelősségre szülés után előbb hazament a kórházból? Ha igen, ez hogy működött?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vácon fogok szülni és én már rákérdeztem erre a dologra. Hát igen megdöbbentem, mikor azt a választ kaptam, hogy én akkor megyek haza amikor akarok, de a babát nem adják haza csak 72 óra múlva. Az ő felelősségük, hogy a baba jogait védjék.
2010. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hú, most igencsak elkeserítettél... :( én is Vácon fogok szülni... Te mikor? Én elméletileg márc.elején, csak gondoltam inkább előbb utánajárok... bár ez furán hangzik, hogy az én gyerekem jogait miért ők védik??? pont az ő érdekében jönnék haza szívem szerint előbb... tiszta gáz ez az egészségügy...
2010. dec. 4. 11:46
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

11:07vagyok. Én május 7-re vagyok kiírva. A váci kórház megkapta a baba-mama barát kórház címet és sok minden változott. Pl. ezentúl a kora babák Pestre mennek, mert itt állítólag megszünt a kora babák ellátása.

2010. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Én márc.14-re vagyok kiírva! És kitől kérdezted, a dokidtól vagy a szülészeten? Kihez jársz? nekem végül nem lesz dokim, mert mind nagyon szemtelen, és elég durva összegeket kérnek...Neked első baba? Nekem második, és az elsőnél is alig értbe a doki, pedig akkor magánorvoshoz jártam...

Igen, már mikor a fiam született is bababarát kórház volt, bár épp ezért fura ez a megoldás, szerintem az lenne a leginkább bababarát, ha mielőbb hazamehetnénk...ráadásul az elsővel én 4napig voltam benn, mert azt mondták, hogy rosszkor szültem, ha egy órával előbb sikerült volna, akkor a 3.nap hazamehettem volna, csak a váltás miatt volt így...:( így, hogy itthon vár egy gyerek, ez elég sok, ezért is gondolkozom a hazajövetelen, de így ez elég elkeserítő... :(

2010. dec. 5. 16:17
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Bocsánatot kell kérnem azért amit írtam. Az orvosomat megkérdeztem még egyszer és azt mondta, hogy amit én állítottam neked, az csak az anyukák között megy pletyka szinten. Tehát: Haza lehet menni saját felelőségre, de a doki szerint ez nem olyan egyszerű, viszont ők is azon vannak, hogy a mama-baba a lehető leghamarabb otthon legyen. És a kora szülöttes dolog sem állja meg a helyét, ellátják őket, csak az 1700 gr alattiak mennek pestre. Úgy hogy bocs, ha bekavartam, nem volt szándékos! Boldog karácsonyt!
2010. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi az újabb infot, ez volt az igazi karácsonyi ajándék! :)

Így megnyugtatóbb, hogy tudja az ember, hogy normális körülmények közt is van erre lehetőség, ha nem is egyszerű...

Egyébként ki lesz az orvosod? Én végül nem választottam, mert ahogy látjuk, jobban el vannak szállva, mint gondoltuk, és még úgy is elég sokat kérnek, ha alapból sztk rendelésre jár az ember...

További boldog babavárást! És persze boldog új évet!:)

2010. dec. 27. 12:39
 17/17 anonim ***** válasza:
Megint utolsó vagyok! Nekem a Kondér doktor az orvosom, egy Tündér. Annyira türelmes és mindig megmagyaráz mindent, nem siet, ad képet az uh-ról, sőt ha viszek adat rögzítőt, fel is veszi rá. Nem olcsó dolog maszek orvoshoz menni, tudom, de nekünk tavaly volt egy elég szörnyű történésünk, amit most nem részleteznék, és akkor megfogadtam, hogy nem járok össze-vissza mindenkihez, mert nem éreztem, hogy figyelnének rám. Persze ez nem azt jelenti, hogy másra sem figyelnek, lehet a baj akkor is megtörtént volna, ha csak egy orvoshoz járok. Mikorra vagy kiírva? Első babád? Én május 6.-ra és a 3. babánk lesz.
2011. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!