Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárral szülők?

Programozott császárral szülők?

Figyelt kérdés
Nagyon izgultatok a nagy nap elött??Milyen érzés volt előre tudni,hogy melyik nap születik a babád??A másik kérdésem pedig az lenne,hogy van valami praktikus dolog,ami a műtét után tényleg hasznos??Miket vittetek magatokkal a kórházba?
2010. dec. 26. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem személy szerint nagyon jó volt tudni,hogy mikor jön!DE a kisasszony 3 nappal a kiírt műtét előtt elindult kifele:D!Úgyhogy sűrgősségi császár lett belőle!De így is jó volt!Nem izgultam és nem is féltem!A műtét izgalmas volt!A dokit megkértem,hogy mindig mondja mit csinál!Élveztem!Praktukus dolog???Tena betét,hálós bugyival,bimbóápoló kenőcs,amit nem kell lemosni szoptatás előtt,rengeteg!!!! ice tea!
2010. dec. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy mamás bugyi, amit rám adott a nővérke a betéttel szülés utàn, hogy ne vérezzek össze mindent. Mesztelenül feküdtem jomokzsákkal a hasamon betakarva míg fel nem kelhettem.

Szívószálas 2dl-es üdítő 2-3 db előkészít e szívószál beledugva hogy ha szomjas vagy mem kelhetdz fel csak oda nyúlsz elveszed iszol, mobil, keksz zsepi bekészítve az éjjeliszekrényen hogy elérd ha

szomjas éhes vagy, vagy telefonálni szeretnél.

2010. dec. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1.vagyok!Én 5 órával a műtét után felkelhettem!Nem mindenhol kel feküdni 12-24 órát!Hol szülsz?
2010. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Haskötő, haskötő, haskötő. Megváltás lesz, hidd el.
2010. dec. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Műtét után igyál egy jó erős kávét,vagy colát(a koffein a lényeg)az anesztes dokim javasolta,hamarabb helyrebillenti a szervezet folyadék háztartását stb.Tényleg hamarabb.
2010. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem sürgősségi császár volt, de azért azt leírom nekem utána mi volt a fontos:

- Haskötő, de tényleg! (Miután levették rólam a kórházi haskötőt, "leesett" a hasam a sebemre, na én azt hittem ott hányom össze magam a rosszulléttől. Utána páromnak telefonáltam, hogy azonnal szerezzen egy hasleszorítót, úgy sokkal jobb volt járkálni!

- Tena betét (nekem az extra kellett)

- Hálós bugyi (M-es a méretem, de L-es bugyit használtam, így nem vágott be nagyon, de nekem mégis tartott eléggé.)

- Sok-sok ásványvíz és háztartási keksz - én csak ezeket ehettem egy darabig. (Nekem szívószálat adtak, de ha nem ad a kórház, akkor tényleg jól jön!)

- Intim törlőkendő

- Fürdőszivacs (a sebhez nem érhet víz, így sokkal egyszerűbb fürdőszivaccsal mosakodni, mert nem igazán tudsz csak úgy beállni a zuhany alá...)


S ne emelgesd műtét utána fejedet! Én emelgettem, és olyan fejfájásom lett tőle, hogy mozdulni sem tudtam. Hiába minden fájdalomcsillapító...a gerincbe adott érzéstelenítő egyik mellékhatása lehet a fejfájás, persze nem mindenkinél, de akinek "megadatik" annak irtóra fájdalmas...

2010. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

A fürdőszivacs nekem is jó szolgálatot tett.

Még annyi, hogy ismerős dolgozik a nőgyógyászaton, és a műtét után át is jött meglátogatni, és Ő állított az ágyamon úgy, hogy félig ültem. Annyira jó volt így, hogy a bent töltött 5 nap alatt végig így volt. Könnyebb volt felkelni, és nem húzódott annyira a vágás sem. A 2. műtét után már egyből kértem, hogy emeljék fel az ágyat.

2010. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

praktikus dolognak: haskötő. három császárom volt csak a legutolsónál használtam és ég és föld a különbség.

a többit mindenki írta.

hát nem tudom, hogy jobb-e előre tudni. a legutolsónál még a dátumot is én választhatta, persze közbejött valami és ráhúztunk egy hetet. :-)

2010. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nekem 2.baba.A doki majd jan 3án mondja meg a napot...Már nagyon izgulok.Szombathelyen fogok szülni.Minden jót Nektek!!
2010. dec. 27. 13:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Milyen a sors..nekem is tervezett szülésem lesz 38héten , mert gest.cukorbeteg lettem a terhesség alatt, és jan.3-án mondja meg a dokim, hogy azon a héten mikor szülöm meg a kisfiamat, nekem ugyan hüvelyi szülésem lesz, már alig várom h a kezembe tarthassam a babyt:-)

Én Sopronba szülök.

Sok Sikert Neked:-)És mindkettönknek egészséges babát:-)

2010. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!