Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárral szülők?

Programozott császárral szülők?

Figyelt kérdés
Nagyon izgultatok a nagy nap elött??Milyen érzés volt előre tudni,hogy melyik nap születik a babád??A másik kérdésem pedig az lenne,hogy van valami praktikus dolog,ami a műtét után tényleg hasznos??Miket vittetek magatokkal a kórházba?
2010. dec. 26. 07:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hiszem még nem írták, de nem olvastam tüzetesen el minden hozzászólást, tehát kicsi törölközők, ha lehet színesek. Alulról ha törölközöl tusolás után, valószínű összevérzed majd a fürdőlepedőt, így én minden alkalom után alulról egy picibe törölköztem.
2010. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi a császár előtti estén elmentünk vacsorázni, utoljára még kettesben (ill.tul.képpen így is hármasban : ))és még a számlát is eltettem, tudva, hogy holnaptól új időszámítás kezdődik.Ill.van egy kis naplónk, amit azóta vezetünk, hogy kiderült a terhességem, oda beírtuk a picinek, hogy holnap találkozunk. Nagyon fura érzés volt így előre tudni.

Az előttem szólók csupa olyan dolgot írtak, amit én is praktikusnak tartok, más nem jut az eszembe.

2010. dec. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat.Boldog babavárást és babázást kívánok!!!!!
2010. dec. 30. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!