Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan értessem meg a párommal...

Hogyan értessem meg a párommal, hogy nekem most nem a szex a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat veszekszünk ezzel kapcsolatban. Az 5. hónaptól nem szexeltünk, de azért én rendszeresen kielégítettem őt. Aztán szülés után a 6 hetet alig tudta kivárni, de aztán nekem még sokáig nagyon fájt. Állandóan ez a téma, hogy őneki nem elég a szex, meg miért nem akarom, már biztos nem is szeretem. De én örülök, hogy élek, ha a baba alszik, akkor inkább én is aludnék. Nagyon rosszul is esik nekem, hogy a szülés körül neki az a legnagyobb problémája, hogy nem lehet szex, én meg mit szenvedtem, az nem számít. Már tegnap mérgemben azt mondtam neki, hogy akkor vonuljon el, és rendezze le magát. Na, ezen teljesen kiakadt. Mit tehetnék vele? Ti hányszor szexeltek fél éves babával egy héten?
2009. jan. 27. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy a férjed nem érti meg.

Mi heti 2-3 szor csináltuk, de ez is változó volt, mert a kisfiunk sokáig nem akart aludni éjszaka. De az én férjem megértette.

Kitartás!

2009. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, az sok, Mi heti 1-szer. De rendszerint abba is kell hagyni, mert a baba tuti felébred közben (pedig külön szobában van). Így nem sok kedvem van nekikezdeni.
2009. jan. 27. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:

szia,


Hát igen, sajnos vannak ilyen pasik..csak csinálni-csinálni, a következményeket meg úgysem ők viselik.

Mondjuk én nem tudom, ezt saját példával alátámasztani, mert párom igen megértő, és nem is zargat ilyen jellegű témával, ha látja, hogy egyébként is fáradt vagyok, vagy más nyűgöm van.

2009. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Elhiszem, nekünk is volt pár ilyen akció.
2009. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a párodat is. Nálunk pont fordított a helyzet. Én kívánom nagyon, ő meg nem.

Legyél vele kedves, és próbálj meg időnként azért a kedvében járni, de mondjuk a heti 1-gyel azért ő is beérhetné most. Mondtad neki, hogy ez neked most még fáj, meg hogy idegesít, hogy a baba felébred, stb?

Ha nem érti meg, az nem jó.

2009. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze, mondtam neki. De ezen is csak megsértődik.
2009. jan. 27. 18:10
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Bocsika!! Akkor verje ki!!!
2009. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálom. Nálunk is téma volt ez, igaz nekem más problémáim is akadtak a szülés után. Férjem nagyon szerette volna és én is vágy volt idő is bőven, mert manóm nagyon jó baba és éjszakákat végigalussza. Nekem piszkosul fájt, mikor egy picit is belémhatolt. És volt is egy csúnya gombás fertőzésem, ami csak nem akart szünni. Konzultáltam az orvossal és most már ilyen technikai gondok már nincsenek. Leszámítva azt, hogy itt vagyok 25 évesen egy 7 hónapos kisfiúval és P52-es vírus fertőzésem van. Most mindenféle rákmegelőzésre szóló immunrendszer erősító antibiotikumokat tömök magamba orvosi utasítás szerint...:S Lelkileg kivagyok, és a szex a legutolsó dolog amit kívánok. Azért nálunk a sok törődés szokott segíteni, igaz most sokkal több időre van szükségem. Bizonytalan is lettem magamban, többször felteszem a kérdést, vajon még szeret e...
2009. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
vagy meg erti vagy nem.en szules ota abszolut nincs ra kedvem,egyszeruen allandoan a picin jar az eszem.sexre meg csak gondolni se akarok.ferjemnek megmondtam,hogy most muszaly ezt kibirnia,mert en most igy erzek.1honapban egyszer ketszer szeretkezunk,de ha megmondjam az igazat,csak o miatta,mert szeretem.de szerencsere nagyon megerto,sot elis vicceli az egeszet,ami miatt meg jobban szeretem.es azt,hogy mit tehetnel vele nehez,hisz mindent megtettel amit csak tudtal,de igy sem erti meg.szegyelje magat.nem tudja megerteni min megy at ezekben a napokban egy no.fizikailag,lelkileg egesz mas napokat elunk mint eddig.minekunk is ez a vilag uj,mas,nekunk is meg kell szokni,ami idobe telik.keves no gondol ilyenkor asexre.
2009. jan. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát sajnos használható tanácsom nekem sincs, mert hasonló a helyzetem. A manó nálunk 2,5 hónapos. A 23. héttől nem lehetett szexelni, de azért heti 1-2* törődtem vele. Szülés után is, és mikor a hat hét letelt (pont karácsonykor) meg is próbáltunk együtt lenni. Az első nem sikerült, mert nagyon fájt. Azóta 5 hét telt el, 3* voltunk együtt, de nekem még mindig fáj, bár már nem annyira, inkább csak kellemetlen és elég messze vagyunk attól, hogy élvezzem. A baba általában este 11 körül alszik el, addigra és már hulla vagyok, és persze a párom is, mert ő meg 6-kor kel, fizikai munkát végez. Kezd kiakadni, és attól félek ez akár a kapcsolatunkat is tönkreteheti. Próbálok én erőt venni magamon a szexhez, de nem megy. Nem tudom magam elengedni és kedvem sincs.

Remélem nálatok rendeződik.

2009. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!