Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a páromnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a páromnak a szex a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Mindig is imádta a nőket és a szexet, amikor összejöttünk leszögezte, ha nem működik a szex ő lelép. Először azt hittem csak viccel, később rájöttem, hogy tényleg komolyan gondolja.

Nem érti mi az hogy gyengédség, romantika. Ha azt mondom nem érzem a törődést, hogy fontos lennék neki. Azt hiszi szexelünk egyet és minden megvan oldva. Ha ahhoz van kedve napi 4-5, ha fáradt nincs kedve akkor nincs szex. (Az már mellékes, ha én épp vágynék rá.) Azt hangoztatja a férfi irányít. (Ezzel egyébként nincs is gondom, szeretem ha ő irányít és hogy ilyen férfias)

Azt nem szeretem, ha pl. reggel nem kapja meg amit akar. Akkor nagyon bután tud viselkedni, "hisztizik" mint egy sértődött kisgyerek és bunkó velem. Illetve még az elején én is benne voltam a napi 4-5 szexbe, most már egyre inkább nincs kedvem hozzá.

Félek attól, hogy nincs jövője a kapcsolatunknak. Mivel csak a szexre épül. Mit gondoltok?


2011. júl. 1. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a félelmed. Addig ez fog menni, amíg tűröd. Azért szomorú, ha egy nő ennyire lealacsonyítja magát. A férfiasság és a nő kihasználása nem ugyanaz. Az én párom is irányító típus, de ha azt mondom neki, hogy nincs kedvem, megérti, és fordítva is. Ez a normális hozzáállás szerintem.
2011. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Érthetetlen, miért hagyod, hogy megalázzon.
2011. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Nála ez normális és ha magától nem változik, akkor semmit nem tudsz tenni ellene. Vannak, akik szinte létszükségletnek érzik a szexet és ez az alapja a kapcsolataiknak. Sajnos, hogy nem vetted komolyan, amit mondott az elején. Ha nem tudod biztosítani az igényeit hosszabb távon, akkor valószínűleg tényleg lelép, vagy ha nem is, akkor másnál keresi majd a szexet.

Ő egy ilyen típusú ember és még csak nem is lehet hibáztatni, hiszen már az elején elmondta, mi a helyzet és te ennek ellenére mentél bele a kapcsolatba.

2011. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ez a pasi a te igényeidet semmibe veszi , ha kedve van kielégül te meg szépen befoghatod...menekülj egy olyan pasitól aki azt hangoztatja hogy a férfi irányít. mellette csak egy másodrendű leszel, a te boldogságod nem lesz fontos.
2011. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Te elfogadtad igy, pedig kijelentette neked, hogy a sex fontos az életében.

Erzelem nélküli sex ez, mert aki érzelemmel müködik az nem alàzza meg igy a partnerét.

2011. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nem a párod. Addig lesz veled, míg ingyen kiszolgálod. Azért van veled, mert csóró ahhoz, hogy ezt megfizesse egy hivatásosnál. Szeretet, érzelem semmi.
2011. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Hát nagyon úgy fest a dolog...bár nem tudom mióta vagytok együtt ez attól is függhet.
2011. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Te nem párkapcsolatban élsz, hanem szexkapcsolatban. Az előbbi ugyanis érzelmekre épül, kölcsönös tiszteletre és szeretetre, és ennek kimutatásának egy módja a szeretkezés. Amit a párod csinál, abban valóban csak a saját kielégülése számít.. Tulajdonképpen egy használati tárgy vagy, mint a reggeli kávéscsészéje. Nem törődik az igényeiddel és egyáltalán nem tesz semmit azért, hogy jól érezd magad a kapcsolatban. Amit tőled megkap, megkaphatja mástól is, és fordítva. Én nem hinném, hogy ebben a formában túl sokáig érdemes lenne vele maradnod..
2011. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt. Én23 Ő29
2011. júl. 1. 22:55
 10/14 napietus ***** válasza:

nem is értem, miért vagy még vele...a pasid egyidős velem, de a viselkedése olyan, mint egy neveletlen, durcás, önző kiskamaszé.


szerintem lapát. anyukájának hisztizzen. ha ezt férfiasnak nevezed, akkor felmerül a kérdés: láttál Te már férfit?

2011. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!