Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek rossz élmény volt a...

Akiknek rossz élmény volt a szülés, mennyi idő után szánták rá magukat egy újabbra?

Figyelt kérdés

Császárral szültem egy egészséges,gyönyörű,azóta már majdnem 15 hónapos kisfiút,aki nagyon szépen fejlődik azóta is.

De most mégis úgy érzem,képtelen lennék túlélni lelkileg mégegyet.


2009. okt. 6. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is császárral lett az elsö, és már aznap mondtam a páromnak, hogy még egyet föltétlen akarok (pedig nem volt egyszerü)
2009. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is császáros vagyok és elég sz@r szülésem volt sajnos. Nekem a vajúdás volt iszonyatos. Abban reménykedem, hogy még egyszer nem járhatok így ill. legalább már tudom mire számíthatok és így talán könnyebb lesz. Úgy értem, hogy tudni fogom, hogy nem fogok meghalni és minden rendben, igen ennek ennyire kell fájnia. :p

8 hónapos a babám azt gondolom, hogy 2-3 éves korára fog felmerülni a kistesó kérdése de nem tudom mi lesz a döntés. A szülési borzalmak nem fognak visszatartani. Ennyit megért a kislányom.

2009. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én rendesen szültem, fájdalomcsillapító nélkül. 5 év telt el, most vagyok 37 hetes.:) Pedig 5 éve azt mondtam, SOHA többet.:) De mára csak a szp emlék maradt meg. Gondolom hamarosan ismét kezdődik.....
2009. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8 év kellett, simán szültem, de nagyon megszenvedtem, és soha nem akartam azt mégegyszer átélni. De mégis belevágtam, mert nagyon szerettem volna megint babázni, és így a végén nem is félek a szüléstől, már várom, hogy beinduljon, mert minden bajom van már:)

39+2 km

2009. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!