Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig tart egy fájás?

Mennyi ideig tart egy fájás?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdet darabokban fojni a nyákdugom, és éjszaka otta elég sürün és intenziven görcsöl a hasamalja, de csak max 30-60 másodpercig. Lehet ebből mostanában baba, vagy még várat magára?

37+4h kismama


2011. jan. 21. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy fájás annyi ideig tart. :)

Mérd az időt köztük, ha nem szabályos, még el is múlhat, de ha szabályosan 5 percenként jön (a fájás elejétől kell számolni), akkor irány a szülőszoba! :)


Könnyű szülést!

2011. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, roszul fogalmaztam a kérdést. A méhösszehuzodás meddig tart?
2011. jan. 21. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem először csak max. 10 másodpercig tartott egy összehúzódás.Aztán sűrűbben jött és tovább tartott.

Rendszeres időközönként jönnek?

2011. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó fájás kb. egy perc hosszú. De majd rájössz, hogy a sima görcs az még kevés, de nemsokára biztos beindul. Lehet, hogy lesz belőle baba még ma, próbálj oihenni.
2011. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Ha ülök akkor ritkábak a fájások, de ahogy felálok egyből görcsölök, de elég rendszertelenül. Olvastam, hogy üljek bele melegvizbe, és akkor kiderül, hogy rendes fájások ezek? Igaz ez? Egyedül vagyok itthon a 11 éves fiammal és nem szeretném megilyeszteni feleslegesen.
2011. jan. 21. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Két féleképpen meglehet állapitani hogy szülési fájások -e


- ha fájás alatt mesélnek valami vicceset és nem nevetsz rajta az már szülés ha még oda tudsz figyelni akkor ált.csak jósló.


- zuhanyzás!!!! ne ülj bele kádba mert ha nyitva van a méhszáj és mégse szülés bacik felszállhatnak.

ha zuhany hatására se múlnak el akkor is szülés ha elmúlik csak jósló.


telefon legyen mindig a közelben feltöltve.

2011. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy álltok???Meghalok a kíváncsiságtól!!!!
2011. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megszült a kérdező?
2011. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!