Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az normális szokás, hogy a...

Az normális szokás, hogy a szülőszoba előtt tipródik a fél család? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Anyós, após, anyukám, stb mondták, hogy amint kiderül, hogy szülni fogok ők egyből be fognak rohanni a kórházba és ott fognak izgulni a folyosón (mint az amerikai filmekben). Ez így szokott lenni másnál is? Első babámat várom, pár hét múlva lesz meg, én úgy gondoltam, hogy csak a férjem jön velem, végig velem lesz (kitolásnál kimegy ha rosszul lesz, ha szeretne mégis, akkor pedig marad) - ha természetesen tudok szülni persze. Már előre viszolygok attól, hogy nekem a folyosón szurkoljon a család! :( Úgy képzeltem, hogy felhívja őket a férjem ha megvan, aztán másnap mondjuk bejönnek megnézni a kicsit. Másnál ez, hogy volt/lesz?
2011. jan. 30. 22:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Utolsó! Most orvos vagy szülésznő? A kettő nagyon nem ugyan az! :)
2014. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!