Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hogyan indult a szülés...

Kinek hogyan indult a szülés és hányadik hétre?

Figyelt kérdés

Illetve mennyi idő alatt volt meg?

Járt valaki szerencsésebben ha már megvolt nyílva és rövidülve egy kicsit.?

Köszönöm.

38h


2011. febr. 9. 11:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajnal fél 3-kor érzetem egy érdekes pukkanást a hüvelyembe, siettem is a WC-re. Elfolyt a víz. 39 hetes voltam. Délelőtt 9 fele kezdődtek a fájások, akkor még gyengék voltak. 10-kor már nagyon fájt, már be is kellett mennem a szülőszobára. Addig kint sétálgattam a folyosón, beszélgettem anyukámmal, 9-re visszaért párom is. Ő hazament, miután bevitt a kórházba hajnalba.12.35-re lett meg a kisfiam. Hétfőn lesz 2 éves.
2011. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
12.42-es vagyok. Nálunk éppen feloldották a tilalmat akkorra. De párom bejöhetett volna akkor is velem, ha visz igazolást, hogy nem beteg. Oltást nem kértek volna. De ha tilalom lesz és mentek haza, az úgy működött volna nálunk is, hogy a folyósón várhatott volna apuka benneteket.
2011. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

2 hete szültem 40+2 hétre.

A kórházban voltam 1 napja amikor az orvosom reggel jött,hogy megvizsgál.2 ujjnyira voltam nyitva,erre azt mondja nekem:irány a szülőszoba,burokrepesztés :)

Nagyon boldog voltam!

8.45-kor burkot repesztett és 15.20-kor lett meg a kisfiam.

Könnyű szülést kívánok neked!

2011. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Szia! 15 napos ma a fiam. Jan 26-án lett volna progis császárunk farfekvés miatt, a köldökzsinór rövidsége miatt nem tudott megfordulni. Viszont 25-én reggel fél 9kor folyni kezdett a magzatvíz. Ekkor voltam 39+4 hetes terhes. Lezuhiztam, felöltöztem, 10re beértünk a kórházba, előkészítettek császárra, 12:47-re lett meg a fiam. Fájásom is volt pár, de megúsztam a durvábbakat. A méhszájam 2100 volt a 32. héttől, utána nem tudom mert itt külföldön nem nézik.
2011. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Menzi szerű görcsökkel indult 9-én este 6-kor,10-én este 8-ra lett meg a lányom. 40+6 hetes voltam,abszolút zárt méhszájjal:S
2011. febr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!