Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs dokim szülésznőm?

Ha nincs dokim szülésznőm?

Figyelt kérdés

Akkor egyedül fogok vajúdni?

párom nem lehet bent, zárlat miatt.

39h


2011. febr. 11. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, akkor egyedül fogsz. Ne aggódj, semmi baj nem lesz. Reméljük gyorsan túl leszel rajta!

Könnyű szülést.

2011. febr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem hagynak teljesen egyedül. Az ügyeletes szülésznő bizonyos időnként bemegy, és megnézi, hogy vagy. Ha szerencséd van, és kifogsz egy jó fej szülésznőt, és mondjuk nincs másik szülés, akkor esélyes, hogy nem nagyon hagy magadra.
2011. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hozám fél óránként benéztek a szülőszobába,de bent volt velem a párom is.A szülőszobába bejöhetet beöltözve csak a fekvő osztályra nem.
2011. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ügyeletesnél szülte. Szülésznőm se volt fogadott. Mégis végig velem volt a vajúdás alatt a szülésznő. Igaz, nem volt másik szülés. A doki is bejött negyed-fél óránként, megkérdezte, hogy vagyok, viccelődött, megvizsgált időnként.
2011. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ez marha jó. Én nem akarok egyedül szenvedni.
2011. febr. 11. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogyha van fogadott dokid, vagy szülésznőd, akkor is egyedül vajúdsz. Ők csak meg-megvizsgálnak, be-be néznek, de nem fognak ott ülni melletted. De semmi baj, régen nem is volt divat, hogy a férj bent legyen, így is szépen megszült mindenki. Úgyhogy nem lesz semmi baj. :-)
2011. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
így lehet kérni epit? Kerepesen szülök.
2011. febr. 11. 09:39
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ezen nem is gondolkodtam anno, az első szülésem előtt.

Nagyváradon, ahol én szültem, a szülésznő végig velem volt. Fogta a hasam és mérte a fájások közötti időt...

Őszintén szólva egyedül lenni abban a helyzetben jobb lett volna. Amíg nem vittek fel a vajúdóba, addig bezárkóztam a mosdóba, hogy ne lássa senki hogy szenvedek...

Ezen szerintem ne parázz. Akkor és ott nem ez lesz a legnagyobb gondod...

2011. febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem, zárlat esetén is bent lehet a párom a szülésnél. Dél-pesti.
2011. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én írtam email-t a kórháznak. És azt a választ kaptam, hogy bent lehet. De látogatni nem jöhet. Azt is írtam hogy nincs beoltva.
2011. febr. 11. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!