Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az igazság ebben a helyzetben?

Mi az igazság ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem értem a következőt.

a legutóbbi uh-n 1 héttel nagyobbnak látták a babát.

Az utolsó mensi első napja máj 18-án volt mert akkor jött meg. De az adatok május 13-át hozta ki. Nem értem.

Mert 13 a szerint ma szülnék, 18. ka szerint viszont 22-én.

Mi a helyzet? És hétfőn be akarnak fektetni túlhordás miatt.

Nagyon nem akarom.


2011. febr. 17. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Nálunk 1 hét eltérésnél nem szokták módosítani a kiírást. Nem lehet, hogy nagy a baba súlya? Mert akkor elképzelhető, hogy szeretnének szem előtt tartani inkább, hogy ha megindul a szülés, nehogy baj legyen. Nekem 1 héttel kisebb a babám, mégis az eredeti kiíráshoz viszonyítva akar befektetni a dokim, ha addig semmi.

Amúgy én 20-ra vagyok kiírva. És kedd-szerda körül kéne befeküdnöm, ha a helyzet változatlan marad.

Nincs fogadott dokid? Akkor talán 1-2 nap haladékot ki tudnál alkudni nála.

2011. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nincs dokim, 33 hetesen volt utoljára uh. ott 1800 gramm volt.
2011. febr. 17. 10:35
 3/13 anonim ***** válasza:
A 38. héten nem voltál UH-on??? Akkor nézik meg, hogy befordult-e rendesen a baba, mekkora a súlya, jó-e az áramlás...stb.
2011. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem említette a doki, igaz nem fogadott csak sztk-s.

36 hetesen volt utoljára terhesgondozás ott nézte a szívműködést. Azóta csak nst.

2011. febr. 17. 10:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg fura. Nálunk a 38. héten van egy EKG- ha esetleg császár lenne, akkor meg kell mutatni az anesztesnek, egy vérvétel, és egy UH.

De ha be is kell feküdnöd, nézd a jó oldalát (én is próbálok így hozzáállni), hogy onnan tutira már csak a kisbabáddal együtt távozol.

2011. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igen onnan már babával jövök ki. Apával megpróbálkozunk hátha sikerül kiszedni.
2011. febr. 17. 11:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a dokim, hogy gyakori házasélet +lépcsőzés. Szóval hétvégén mindent bele! Itass apával ginseng teát (vágyfokozó), azt is a dokim javasolta. :D

Sok sikert! Majd írj, ha megszületett! :)

2011. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm, apának szerencsére nem kell vágy fokozó :)

így is el voltunk tiltva a 24 héttől mert nyíltam 1 ujjnyit.

Csak óvszerell merünk. Bár a lépcsőt nem próbáltam még.

2011. febr. 17. 11:12
 9/13 anonim ***** válasza:

De a szex egyik lényege, hogy az ondóban lévő oxi puhítja a méhszájat. Én is nyitva vagyok 1 ujjnyira már a 29. hét óta, de mi nem voltunk eltiltva. Vagy teljesen nyitva vagy? Mert nekem csak a külső.

Próbálj lépcsőzni, vagy csak sétáljatok sokat!

2011. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
amikor 36 hetesen nézett a doki 2100 volt az érték.
2011. febr. 17. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!