Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sírtatok a boldogságtól?

Sírtatok a boldogságtól?

Figyelt kérdés
Anyukák, akik már átélték ezt a csodás pillanatot... Hogy reagáltatok amikor először megpillantottátok a babátokat? Sírtatok, mi volt az első szavatok hozzá? És a párotok hogy reagált? Sokszor elképzeltem már azt a pillanatot, de a valóságban biztos, hogy egész más lesz!:) Alig várom, hogy átélhessem!:)
2011. márc. 3. 15:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én nem sírtam, részben mert még alig voltam magamnál, és csak kb. 5 percig láthattam aztán elvitték, én csak arra tudtam gondolni hogy milyen szép, hogy tökéletes, és hogy milyen szerencsés vagyok:)
2011. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem sírni fogok,de nem. Csak néztem meg néztem,szólni se tudtam:) Hihetetlen volt,nagy megkönnyebbülés szülés után meg öröm. Pár nap kellett,mire felfogtam,otthon pityeregtem ahogy néztem a kiságyban. Nem tudtam betelni vele:)
2011. márc. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én nem sírtam egyik gyereknél sem.

Csak jóval később, már otthon.

2011. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem 13 óra volt a vajúdás.A kitolás már hamar ment,de én úgy el voltam fáradva hogy már nem volt erőm sírni.Mikor rám tették én is csak néztem mondtam hogy szia és vigyorogtam.A páromra rá se kellett nézni mert hangos zokogásban tört ki és puszilgatott végig meg kukucskált lefele míg nem tették rám.Hozzáteszem sosem láttam sírni még csak könnyezni sem,de az angyalkánk meghozta a hatását.Most másfél hónapos.
2011. márc. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én sem sírtam, pedig azt hittem, h fogok, mert ha pl filmben látok ilyen képeket, azonnal elsírom magam.


Én végig morcos voltam a szülés alatt, beszóltam a férjemnek, a dokinak, a szülésznőnek, de legalább jól vették, nevettek rajta.


A gyereknek is beszóltam, láttam, h milyen gyönyörű, fel voltam készülve, h majd tele lesz véraláfutásokkal, deformált les a feje, ehelyett gyönyörű kerek buksi, kisimult arc nézett szembe velem:)

Megpusziltam, és megjegyeztem, h de fura illatod van, majd megkérdeztem az orvostól, h ilyen szagúak vagyunk belülről? :)


Már itthon voltunk, kb 2 hetes lehetett, amikor először belém hasított, h ő az én fiam, és ez milyen csodálatos dolog:) Esténként még most is könnybe lábadt szemmel nézem, ahogy alszik, mint egy kis angyal:)

2011. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem tudtam eldönteni sírjak vagy nevessek A fiam lepisilt és nézte az arcom közben, a lányom csak nézte az arcom. Örültem, bár ez nem mondja el, mit is érzek azóta is a kicsik miatt.
2011. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

tisztán emléxem minden pillanata fél napig kínlódtam a szülőszobán mire betoltak a műtőbe hogy császár legyen!/beszorult a szülőcsatornába/

megszúrtak lefektettek majd kérdezgettek ezt érzi ezt érzi, majd végig kommentálta a dokim hogy mit csinál, mit lát és a következő pillanatban hallottam hogy hogy sír a kis drágám!

én meg könnyes szemmel üvöltöztem sír ugye ő sír=) majd odahozták és megcsókolgattam:) nem sokkal késöbb már a cicimen alcsikázott=)

2011. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Engem aztatással császároztak, de biztos forrásból tudom, hogy az apuka sírt mikor meglátta a picit.

Én már rá voltam készülve a nagy találkozásra, hiszen éjféltől reggel hétig nem láttam a babámat.

2011. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem sírtam, de utána sokat ha visszagondolok, vagy a fiamra nézek. A szülés után bután hangzik, de igazából meglepődtem, hogy: "és tényleg egy igazi baba! Az én babám!" Az első szavam az volt: Szűzanyám! (ekkor még a lábam között volt) Mikor odaadták nagyon meg sem nézhettem, úgy takargatta a szülésznő, pedig nagyon vártam, nagyon kíváncsi voltam rá.

Ez tényleg egy csoda! Lehet szentimentalista vagyok, de tényleg annak érzem. Annyira féltettem(féltem most is), csak tartottam és figyeltem :)

Aztán mellettem egy apa született. Mert a férjem abban a pillanatban megszűnt egyszerű férjnek lenni és apa lett! Ahogy már elsőre a kezébe vette a fiunkat, ahogy elkezdett hozzá beszélni....és ahogy akkor néztem őket, no akkor telt meg a szemem könnyel. Mikor még az én kezemben volt a fiam, olyasmiket beszéltem neki, hogy nagyon szeretem, nagyon vártam... :)

Igen, ezt nem lehet elképzelni, mert....nos :) Igazi csoda :)

Nagyon boldog babavárást és babaázást!

2011. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én sem sirtam egyiknél sem pedig én is azt hittem hogy fogok. Nem tudtam. Aztán itthon bepótoltam. És akárhányszor most is eszembe jut elsirom magam. És másétól is elsirom magam, ahogy itt olvastam még azoktól is tudok sirni. :)
2011. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!