Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sírtatok a vajúdás alatt?

Sírtatok a vajúdás alatt?

Figyelt kérdés
Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, de ez azért érdekelne, mert én nagyon "sírós" vagyok. Sokszor elsírom magam minden apróságon, pedig nem akarom, de egyszerűen kibuggyannak a könnyeim. Olyan idegesítő ez, mert nem akarok sírni, mégis jön. Félek, hogy ott is folyton a könnyem potyog majd, és nem feltétlenül a fájdalomtól, hanem csak azért mert nekem potyog ha kell ha nem! Egyébként nem vagyok egy nyápic alak, sőt! De ezt a sírást nem tudom uralni, utálom!
2010. márc. 3. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak utánna a boldogságtól mikort megszületett a lányom!
2010. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sírós vagyok sajnos én is nagyon:( Vajudás alatt azonban a fájdalomra koncentrálódtam, az elterelt a sírástól:) Végül 2x sírtam el magam: amikor telefonáltam a férjemnek, hogy indulhatunk a kórházba, és amikor már megszületett a babánk!

Sok boldogságot!:)

2010. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
84%
Hidd el azzal nincs semmi baj, ha sírsz. Én szó szerint zokogtam, de én a fájdalomtól. Sőt még ordítottam is és bejött egy orvos, hogy anyuka halkabban, mert meg ijeszti a többi kismamát. Nagyon dühös lettem és kevés kellett ahhoz, hogy le ne ordítsam a fejét. Ő hapsi volt és nincs azzal tisztában, hogy van akinek baromira fáj a vajúdás. 25 órát vajúdtam, de volt olyan akinek 2 óra sem kellett és már kipottyant a gyermeke. Sírj ha kell ezzel nincs semmi baj.
2010. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sírtam, csak fújtattam, mint egy ló. :D
2010. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
én nem sírtam,én bealudtam a fájdalomtól.
2010. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vajúdás alatt 1x elsírtam magam, mikor végre a doki közölte velem, hogy itt van az idő, a feje jön kifele, nyomhatok. Aztán már csak akkor sírtam mikor megszületett, és mikor hármasban lehettünk a szülőszobán, na akkor elég sokat pityeregtem, természetesen a nagy örömtől. :)
2010. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer elsírtam magam a páromnak, nagyon rossz volt, hogy nem nyomhattam, őrületesen kellett már pedig. Olyan döbbenten nézett rám, hogy elnevettem magam a könnyeken keresztül:) Miután megszületett a fiam, többször is pityeregtem a meghatottságtól:)

ҝ

2010. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Minden nőből mást hoz ki, semmi baj nincs vele ha attól jobb lesz hogy pityeregsz egyet. De szerintem amikor már 2 perces fájásaid lesznek nem lesz időd még sírni sem :)
2010. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is extra sírós voltam a terhesség alatt,én mondtam is előtte a szülésznőmnek,h nagyon az vagyok,nem tudom mit hoz majd ki belőlem a szülés!A fájdalom!Azt mondta ezzel ne foglalkozzak,ne akarjam majd visszatartani,csináljam ahogy nekem jó!

Hát szerintem gyorsan is meg lett,de csodálkoztam magamon,mert az első fájástól olyan nyugalom jött rám...Bent kb 45perc volt amikor azt mondta a párom,h nagyon kínlódtam,de nem sírtam,viszont én mikor megszületett a kislányom, akkor sem!Öleltem pusziltam becézgettem,de sztem belül még nem fogtam fel,hogy Ő az akire vártunk Ő a kislányom....Majd másnap,szinte az egész napot végig bőgtem örömömben!Ránéztem és már zokogtam is!

Holnap lesz 3 hós,de ha csinál vmi újat mindig megkönnyezzük Apával együtt! :)

Vagy mikor itthon 4 naposan először úgy nézett a szemembe,h tudtam h engem lát... most is pityizek

Nagyon sok boldogságot!Mikorra vagy kiírva?

2010. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb.a 30.órában folytak a könnyeim,mert annyira fájt,hogy nem bírtam már tovább.Na akkor jött az epidurál......
2010. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!