Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sírtatok a boldogságtól?

Sírtatok a boldogságtól?

Figyelt kérdés
Anyukák, akik már átélték ezt a csodás pillanatot... Hogy reagáltatok amikor először megpillantottátok a babátokat? Sírtatok, mi volt az első szavatok hozzá? És a párotok hogy reagált? Sokszor elképzeltem már azt a pillanatot, de a valóságban biztos, hogy egész más lesz!:) Alig várom, hogy átélhessem!:)
2011. márc. 3. 15:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

nagyon nehéz szülés, hosszas vajúdás után (nem tágultam) oxitocint kaptam, iszonyú volt a vége, de amikor először rátették a mellkasomra, még azon meztelenül, csak egy kis kendőbe bugyolálva, bizony könnybe lábadt a szemem (nem sírtam, mert nem szoktam mások előtt). egyből abbahagyta az üvöltést ahogy rámtették, én meg mondtam neki hogy hát szia te kis makimajom. és megsimiztem a hátát. :)

azt nem tudom, hogy a férjem mit csinált, hogy reagált, mert kívül esett az érzékelési körömön akkor .:)

2011. márc. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem kedden indították, majd szerdán és csütörtök hajnalban fejeződött be a szülés. Hajnali 4óra 23 perckor megszületett életünk értelme, és a férjemmel együtt zokogtunk, hogy egészséges a mi kisfiunk.Olyan csodát éltünk át, ami szavakkal elmondhatatlan, ezt érezni kell.
2011. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
egész terhesség alatt akárhányszor arra gondoltam h szülök,és végre a karomban tarthatom a babámat,mindíg folyt a könnyem,és már alig vártam h megszülessen.aztán mikor megszültem akkor meg egy könnycseppem sem jött.pedig azt hittem h egyből sírni fogok ahogy meglátom.apukája már akkor sírt amikor megpillantotta a kis fejebúbját ahogy jön kifelé.
2011. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!