Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha egy nő szülés után a...

Ha egy nő szülés után a varratoktól való fájdalom, és gyógyulás ellenére szexelni akar, az a pasija/férje miatt van?

Figyelt kérdés

a nőkben van olyan érzés szülés után, esetleg előtt, hogy muszájból szexel? belső késztetésből esetleg a párjának való megfeleltségi kényszer miatt?

vagy komolyan kívánják a szexet testileg, lelkileg???

lehet erre őszintén válaszolni, hogy magunkat se csapjuk be?


házasság előtt álló nő vagyok


2011. márc. 6. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi 4 héttel a szülés(és gátmetszés) után voltunk együtt, örömmel. Az, hogy megszületik a közös babátok, akkora öröm (főleg, ha ott volt az apa a szülésnél és örült, hogy részese lehet ennek a napnak), akkora boldogságot ad, amit másként is ki szeretne a házaspár fejezni (legalábbis mi), nem csak egy öleléssel, puszival. Valahogy jobban vágytunk rá, mint előtte, hogy így osszuk meg egymással az örömünket :) és nem csalódtunk ;)
2011. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem volt kényszer 4és fél héttel a szülés után a szex. Már majdnem megbolondultam, annyira kívántam a páromat. Terhesen pedig kb. minden nap szexeltünk, a párom valahogy mégjobban kívánt. Nem volt nagy pocakom, és mindig csinos voltam terhesen is.
2011. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!