Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Geréb Á. lányának az ikreit...

Geréb Á. lányának az ikreit is otthon szülesztette meg. Én nem tudom. Nem féltette a gyerekét-unokáit?

Figyelt kérdés

Ezt a cikket még régen olvastam a Kismama magazinban, most eszembe jutott, hogy megkeresem.


[link]


2011. márc. 25. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a mai világban nem tartom biztonságos és jó dolognak az otthonszülést!

Még kórházban is történnek komplikációk 10 orvos mellett is....hiába képzett és tapasztalt az a bába, én ezt nem engedném!!!!

Nem vagyok maradi,32 vagyok, de nekem is koraszülött lett, hét és 8 hónapra....

simán szülésnél is inkubátorba teszik a babát pár órára...

Szerintem egy felelőtlen anya aki ilyet bevállal.

Nem a 20-30-as-stb...as években vagyunk ahol kénytelenek voltak a nők otthon szülni. Ők bizony ha tehették volna kórházban szültek volna.

Hát nekem ez a véleményem.:)!

Sajnálom akit megbántok ezzel, nem volt szándékomban.

2011. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez az ő döntése. Én félnék otthon szülni.
2011. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 4 gyereket szültem kórházban.De a mostani eszemmel se döntenék másképp!

Bármikor bármi megtörténhet abba a pillanatba is fél perc fél perc,ha csak a baba megakad még meg is halhat a szülő nő,ha nincs segítség a közelbe.

2011. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem,hogy azokat az anyákat"?" is előveszik,akik otthon szültek,és baj lett a gyerekkel.Az ő felelősségük is,sőt...........kifejezetten ők akarták,gondolom.
2011. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a büntetéssel nem értek egyet.2 gyerek halt meg miatt és 2 év börtönt kap????Nevetséges.........ennyit ér az emberi élet.5 évre eltiltották de utána mi lesz???Ugyanúgy csinálni fogja és megint megöl gyerekeket.
2011. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor az egyik reggeli műsorban beszélgettek G.Á. lányával és bevitte a gyermekeit is, mert nem tudta kire hagyni-a nagyi ugyanis még előzetesben volt akkor.

Az egyik gyermeken tisztán látszódott, hogy valami elme gondja lehet-szóval itt is lettek gondok, biztosan valami születés körüli oxigénhiány.

G.Á. is otthon szülte 3 gyermekét, csak az elsőt szülte kórházban. Már fanatikus lett, azért vállalja be az ikerszüléseket is, aminek ugyan volt előzménye az ő kórházi szülésénél, de akkor sem kellett volna bekattanni.

Ők tudják, ha nekik ez így jó-mindenkinek a saját felelőssége, hogy mit tesz és vállalni kell utána is, nem a többiekre mutogatni.

A szülők a leghibásabbak, mert ők vállalják be a kockázatot, amivel veszélyeztetik a saját és gyermekük épségét és egészségét, ha otthon szülnek!

2011. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy gondom van ezzel a történettel, ha a kórházban történik valami baj, ott soha nincs felelős. Kéz kezet mos, az orvosok, szakértők bevédik egymást, nincs bűnös, csak szerencsétlen véletlenek. Lásd azt a nemrégi esetet, hogy a harmadik gyerek után elvérzett a szülőágyon az anya. Van ismerősöm, aki 2 héttel túlhordta a babát, gyakran és rendszeresen járt vizsgálatokra,a hogy kell, mégis méhen belül elhalt a baba, és csak napokkal később derült ki. Én személy szerint nem vállalnék otthon szülést, és igencsak felelőtlen az aki másképp dönt.Úgy gondolom a mai szülészetek viszont lehetnének baba- és anyabarátabbak! 3 gyerkőc anyuja
2011. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
El volt már tiltva és akkor is vezetett szülést. Aki kórházban vezet szülést, az nyilván nincs eltiltva tőle.
2011. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A cikk jó, a riportot nem láttam. Én úgy gondolom, hogy biztos nem szülnék otthon, mert felesleges kockázat vállalás. Első gyerekem kórházban született, és szerencsére nem volt semmi gond, de megnyugtató volt a tudat, hogy biztonságban vagyok. Ezt mindenkinek más környezet adja meg. (Most a másodikat is így tervezem.) Minden megítélés egyénenként változik.

A 92 éves nagyim,- akivel együtt néztünk végig egy riportot az otthonszülésről,- 4 gyereket szült ebből 3-at otthon, elképzelhetetlennek tartja, hogy valaki feleslegesen az otthonához ragaszkodjon, ha megadatik neki az a csoda is, hogy kórházban szüljön.

2011. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!