Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ne gondoljak rá és majd csak...

Ne gondoljak rá és majd csak túl leszek rajta?

Figyelt kérdés

30 hetes vagyok és újabban a szülés foglalkoztat. Nem félek tőle igazán, de valahol mégis.

Nem kimonottan a nagy fájdalomtól tartok, hanem az egyéb velejáróktól: felsír-e a babám, mindene egészséges lesz-e, épségben megérkezik-e.


Amiatt is aggódok, hogy meg tudom -e anélkül szülni, hogy én nem jártam terhestornára. (nem volt rá lehetőségem)


2009. febr. 26. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én sem jártam tornára és megszültem simán. indították és 5 óra alatt túl votam rajta. ne félj, Isteni érzés amikor kint van és biztos felsír majd, jó hangosan :)


9 hós kisfiú anyuja

2009. febr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez természetes, hogy egyre többet gondolsz rá! Semmi baj nem lesz, életed legszebb pillanata lesz, mikor megszületik a babád és a kezedben tarthatod! Nem lesz semmi baj, majd meglátod, főleg, ha eddig minden rendben volt! Én sem jártam terhestornára, 11-kor kötötték rám az infúziót, hogy egyáltalán fájásaim legyenek, 13-kor burkot repesztettek és 16:35-kor megérkezett az életem értelme! A dokibácsi megdicsért, hogy milyen ügyes voltam, szóval szerintem ez nem a tornán múlik!


Könnyű és gyors szülést kívánok!

2009. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam szülés felkészítő tanfolyamra, de az oktatók többet tanultak tőlem, mint én tőlük.

A neten többmindennek olvastam utána, amiről ők nem is tudtak, úgyhogy ettől ne félj:)

Figyelj a dokira, szülésznőre, segíteni fognak.

És természtes, hogy aggódsz, mindenki így van ezzel. De mindig gondolj arra, hogy az uh rendben van, a baba mozog, akkor minden oké:-)

Várd,élvezd és ne aggódj, mert olyan hamar elszáll a terhesség, és a baba is hamar nől..

2009. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!