Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az utolsó harmadban málnale...

Ha az utolsó harmadban málnalevélteát iszok, tényleg könnyebb lesz a szülés és időben beindult tőle?

Figyelt kérdés
2008. febr. 11. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ittam. Pont időben, magától indult meg a szülés. Nem mondom, hogy röhögőgörcsöt kaptam közben, de utólag tudom, hogy az átlaghoz képest könnyű szülés volt. De legalábbis gyorsabb. Nem veszítesz semmit, ha iszod, bajt nem hiszem, hogy tud csinálni, de legalább megadtad magadnak az esélyt, hogy könnyebben szülj.

Sok sikert és könnyű szülést kívánok!

2008. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ihatod,de nem fogod tudni,hogy nehezebb vagy könnyebb-e tőle,mert minden szülés más.Ha könnyen megy ráfoghatod a teára,ha nem azt hiszed még nehezebb is lehetett volna.Én nem ittam,de tágulás után 3 nyomásra 5 perc alatt kint volt a baba.Inkább tornáztam,az többet segít.
2008. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!