Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen módszer van arra hogy...

Milyen módszer van arra hogy meginduljon a szülés? A bábakoktél miből áll?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ricinus olaj meg valamilyen folyadék, mindegy hogy mi. Én így tudom. Nem minden esetben válik be. A mellbimbó irritálása is jó állítólag mert oxitocint termel ami méhösszehúzódásokat okoz. Mikorra vagy kiírva? Én jövő hét keddre és már nagyon elegem van, remélem időben kibújik.



kevésbé fájdalmas szülést kívánok neked.

2009. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom szerint 12-re az uh szerint pedig 19-re.Szóval nem tudom hogy próbálkozzak-e valamelyikkel is.Pedig már nagyon rossz.Mindenem fáj,és már szinte minden mozdulat rossz.
2009. márc. 6. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a kiírt dátum előtt egy héttel próbáltam először a bábakoktélt, akkor fél deci ricinust kutyultam össze 2 dl licsilével. Borzasztóan rossz volt, azóta sem iszom licsit, pedig előtte a kedvencem volt.

Viszont meg nem szültem. A tervezett indítás előtt már próbáltam mindent, felporszívóztam egyedül a lépcsőházat, suvickoltam, kirándultam, szex nálunk egyébként is minden napos volt, de akkor még jobban belelendültünk, mert nem akartam kórházi indítást. Csináltam a mellbimbó stimulálást is, nem segített. Itthon volt még fél deci ricinus és leküzdve az összes undort megittam, de akkor már nem kevergettem, hanem lehúztam egyben, majd ittam rá narancslevet. Ha visszaemlékszem, akkor még mindig szaladgál a hideg a hátamon, kegyetlenül utálom, soha az életben ne lássam még a patika polcán se...

Viszont ez délután volt és éjszaka megindult a szülés, három órát vajúdtam csupán és meg is szültem a négy kilós babámat gátvédelemmel.

2009. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!