Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valami jó "módszer" a...

Van valami jó "módszer" a szülés megindítására, ha a 40. héten sem indul be a szülés?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Azt mondják, egy jó kis szeretkezés elősegítheti a dolgot!:-)) Tapasztalatom még nincs e téren, még csak a 25. hétben járok, de azért ezeket az infókat én is elraktározom.:-)
2008. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Forró fürdő, intenzív mozgás (pl. lépcsőzés, pakolás), szex, és az orvos erőteljesebb méhnyakvizsgálata. Én ezeket hallottam... De sorstársak vagyunk, ma kezdődött a 41. hetem, és még semmi.... Ezek a babucik szeretnek bennünk lenni :)

Minden jót, és hajrá a szüléshez!!!! :)

2008. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Szia !A sógonőm biciklizett a 40.héten és egy jót szeretkezett a férjével, másnap megszült.Neki bevált.
2008. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A Bába válaszol című könyvben vannak tippek,pl:szegfüszeg meg fahéj(meg még valami) főzete teának,én jó sok szegfüszeget meg fahéjjat tettem almakompótba és azt ettem nekem bejött ,második nap szültem.
2008. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm a 41. hétig bírta, majd megmondták a dokik, hogy reggel megindítják, erre ő annyira bestresszelte magát, hogy előző este megindult:)))
2008. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :) Remélem minél hamarabb megszülünk mert már nehezen bírom!!! :)
2008. márc. 31. 22:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is ugyan ezeket tudom amit az előttem lévők már le írtak. Nekem is sok ismerősöm azt vallotta hogy a szeretkezés használt,volt olyan ismerősöm hogy haza jött a korházból szeretkezett a párjával vissza mentek és még aznap este megszűlt:-) ja és az orvos ajánlotta neki :-)

én is ki fogom próbálni ha a 40.hétig nem jön a baba:-)


boldog babavárást és sok siker a szüléshez pedig kitartást

2008. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ablaktisztítás!!!!
2008. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
39hetes 4napos vagyok,én az itt leirtakat mind kipróbáltam egyik sem vált be.Az én babám nagyon jól érzi magát a pocakomba!!!/Remélem már nem sokáig:-))!!/
2008. ápr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Este hidegfront jön erre is beindulnak a babák.

Drukkolok nektek, könnyű szülést.

28 hetes kismama

2008. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!