Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha második szülésnél is kell...

Ha második szülésnél is kell gátmetszés ugyanott vágják meg mint előre? Nehezebben gyógyul?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 15:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Jav.: elsőre
2011. ápr. 29. 15:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem máshol vágta, az első mellett kicsivel. A szomszédomnak is 3 külön vágása van a 3 gyerkőc után. No és nem tudom miért, de a 2. varrásom, sokkal nehezebben gyógyult. Remélem nálad nem lesz így!
2011. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. ápr. 29. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát,nekem az első sem gyógyult olyan jól. Bár a helyi doki nem vett észre olyat,hogy nem gyógyulna megfelelően,mikor a 6. héten vissza mentem hozzá... Amikor a 2. gátmetszés után varrták össze,akkor nem hatott a lidokain... elég gáz volt...

Amúgy válaszolva a kérdésedre: nem tudom,hogy ugyan ott vágták e,vagy sem. Nekem a második hamarabb gyógyult,mint az első. 2 év van a gyerekek közt. Az elsővel még a 2. héten is sziszegtem,mikor leültem. A másodikkal már a 2. héten nem volt semmi bajom. Bár lehet annak is köze van hozzá,milyen varrat volt(az elsővel felszívódó,a másodikkal sima,amit a 4. nap el is távolítottak).

2011. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanott vágta meg, de gyorsan gyógyult mindkettő.Szerintem a második még gyorsabban.Habár az elsőnél 5 a másodiknál 3 varratom volt.
2011. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kicsit mellette vágta másodjára. DE sokkal hamarabb gyógyult !!! A másodikkal szülés után 3-4 órával ülni tudtam az ágyamon és úgy szoptattam, miközben az elsőnél járni alig tudtam még pár nap múlva is...

Hetekig gyógyult, húzódott csípett szúrt (az elsőnél) pedig az kivehetős varrat volt.

A másodiknál felszívódós.

2011. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22.36 vagyok az kimaradt h másodjára fújtam first-el!!!
2011. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én gátvédelemmel szültem amásodikat, így nem vágtak. Szerintem keress egy jó szülésznőt.
2011. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!