Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen praktikák vannak a...

Milyen praktikák vannak a szülés megindítására természetes úton?

Figyelt kérdés
Sokan írják a szexet, a málnalevélteát, a lépcsőzést és a meleg fürdőt.3 megvolt, a fürdést nem merem kipróbálni, mert már nyitva van a méhszájam 3 hete 2111-es és azt mondják nagy tőle a fertőzésveszély.Igaz ez?39 hetes vagyok és már nem bírom!!Óriási a gyerekem!
2010. febr. 2. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos minden praktikát bevethetsz úgyis a baba dönti el, hogy mikor akar kijönni :P


Mi is bevetettünk már mindent az utolsó héten, még a meleg fprdőt is, és 40+2-re született meg a kislányom. Még esetleg bízhatsz benne, hogy az amnioszkópia beindítja, de az se biztos.


Kitartás!


16 hós kislány anyukája

2010. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én augusztus végén szültem, pedig szivem szerint már az elején megszültem volna, ugyanis iszonyat meleg volt.

Mi szinte mindent kipróbáltunk: szex, lépcsözés, séta, takaritás, telihold, hidegfront és SEMMI nem segitett egészen addig, amig a kisfiunk nem döntött úgy, hogy most már megszületne. :-)

Kitartás ;-)

2010. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dettó, én is 5 napot túlhordtam, de már vagy 3 hónapja nem bírtam aludni, annyira nyomta mindenemet. Bármit megtettem volna, hogy megszülessen. Gyalogoltam is vagy 5 km-t. Annyit értem el vele, hogy vagy 3 napig dagadt volt a bokám, de ennyi. Szexet szerintem külön élvezte. Attól tartok a másodiknál is ez lesz. Most vagyok a 38. hétben. Hát, ha valaki tud valami jó módszert, én is örülnék neki. Bábakoktélt nem mertem kipróbálni, most még azon hezitálok. Azért nem szeretném végighányni a szülést.
2010. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!