Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen biztos praktikák...

Milyen biztos praktikák vannak a szülés megindítására?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a forró ülő fürdőt, szexet, hassimogatást, orgazmust, de semmi!
2009. szept. 23. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:

BIZTOS nincs!

Ha ennyi mindent próbáltál, akkor még nem akar kibújni az a Baba :)

2009. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
EGyetértek. Mennyi idős vagy?
2009. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
38 hetes és 5 napos. De az orvosom megy ki a jövő héten dél-afrikába, és át akar adni egy másik orvosnak, akiről semmi jót nem hallottam. Mindenképen nála akarok szülni!
2009. szept. 23. 19:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Amiket én próbáltam: szex, simán orgazmus, 1 pohár vörös bor lefekvés előtt, lépcsőzés, rengeteg mászkálás, meleg ülő fürdő, takarítás... Jelzem semmi nem jött be!!! Így abba is hagytam mindent nem akarnám ily módon sürgetni rájöttem. Holnapra vagyok kiírva amúgy, de nem sok jelét látom, érzem hogy szülnék... :)
2009. szept. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már 41. héten vagyok, de nem tudjuk mi sem kicsalni, pedig mindent próbáltam, amit leírtatok. Ezek a praktikák csak akkor jönnek be, ha érett a baba a szülésre, bár nem értem a 41. héten 4400g-osan hogy nem érzi magát érettnek a drága kisfiam?? A hétvégéig ha nem történik semmi bábakoktélt ad a szülésznőm, de az drasztikus, azt mondta, csak a kórházbafektetés előtt próbáljuk meg. Szerintem 38-39 hetesen még ne akard kihajtani szegényt. Hagy erősödjön:)
2009. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én nagyon sok mindent kipróbáltam ,de semmi se történt így bele törődtem majd jön amikor akar...3 nap múlva jöttek is a fájások :)

2009. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38 hetes és 5 naposan talán nem kéne kikényszeríteni a pocakból szegényt... Szerintem.
2009. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nem indul be a szülés a "praktikáktól", mert még nem kész rá a baba! Ezek a trükkök csak akkor válnak be, ha már kész megszületni. Ő még kicsi, lenne még jópár napja odabent.
2009. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az első csodámat 42. hétre szültem.

Be akarták indítani a szülést, egy hétfői napon. Ezt az infót kaptam a csütörtöki NST-n, és ezután hazamentünk, és szóltam a kisfiamnak, hogy jó lenne ha kijönne, és természetesen születne, és olyan igaziból, mert anya fél.

Persze most lehet hogy kinevettek. És ezek után, szombat dél körül indulhattunk a kórházba, és este 23:00-kor megszületett az én életem értelme. :)

2009. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn engem is befektetnek, de nagyon nem szeretném. Drukkoljatok légyszi! Már én is próbáltam mindent, de nem akar kijönni a bébim! 41hetes km
2009. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!