Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 26 hetes vagyok. Eggyütt...

26 hetes vagyok. Eggyütt voltam a férjemmel és nagyon macerás és fájdalmas volt (nagyon figyelt rám! ). Eddig csak olyat olvastam, hogy valaki 40 hetesen is vígan sexel. Nálunk csak a fele fért be másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi nemrég voltunk együtt (27.héten), amúgy ritkán vagyunk mióta babás vagyok. Az eleje nekünk is nehézkesen ment. Nagyon száraz voltam és kicsit fájt is, de aztán bele melegedtünk és a végén meg már nagyon jó volt! A pocak az egy más téma. Kicsit útban volt. :)

Próbáljátok meg, hogy előtte kicsit több előjáték, hátha jobban rákészülsz ott lent is!

2009. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nálunk is ez a probléma. Most 30 hetes vagyok, de én nem is kívánom a dolgot. Nem tudom, talán bennem van a hiba, de amikor az első 4 hónapon túl lettem (végighánytam), kezdtem örülni, a férjem meg pláne, hogy na, majd most, a 2. trimeszterben de jó lesz nekünk, hisz a nők nagy többsége akkor a legaktívabb szex-téren. Hát, nem így lett. Imádom a férjemet, szerelmesebb vagyok, mint valaha, de "az" valahogy nem megy. Sem a hosszú előjáték, sem a síkosító nem segít. Én mondjuk elvagyok nélküle, csak a férjemet sajnálom. Szegényem már csak célozgat! Olyan aranyos és türelmes. De jó, hogy nem csak én vagyok így :)) Bocs!
2009. márc. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először pettingeltünk.Volt orgazmusom is és csak utána "volt" behatolás.De olyan volt mintha a baba elfoglalná a helyet.Nem haragszom a 2. hozzászólóra hisz hasonló helyzetűeket kerestem hogy tudjam nem vagyok egyedül.Köszi
2009. márc. 11. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

én 24hetes vagyok és már kb 1hónapja egyálltalán nem kívánom és nekem is szűkebb,mint volt. Én is szegény páromat sajnálom,de nagyon nem kell nekem most a szex. Sokszor van úgy,hogy azonnal pisilnem kell,vagy csak teljesen száraz maradok,pedig igyekszik,de ez van. Ne csüggedj nem vagy egyedül :)

2009. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!