Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet szülés után is...

Pro Patria kérdése:

Hogyan lehet szülés után is szép karcsúnak maradni? (Ha előtte is olyan volt a testalkat. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem úgy, hogy a terhesség alatt sem hagyod el magad, vagy eszel "kettő helyett" illetve mindent megengedsz magadnak, mondván "terhes vagyok, nekem szabad"...

Én most vagyok 33 hetes, tornáztam sokáig, most úszni járok...nem is érzem magam bálnának, pedig nehéz már mozognom (már 2 kiló a bébim) és sokszor szenvedek a levegő vételéért is (fekve) de a közérzetem jó, mert lelkileg rendben tartom magam, szerintem ez nagyon fontos.

2011. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alinaaa ***** válasza:

Első fiamnál a terhességet 47kg-al kezdtem. Szülésnél 63 voltam hazamentem 53kg, Kb 1 hónap alatt visszafogytam 45kg-ra.

most a második fiamat várom 50 kg-al kezdtem 34.hétbe vagyok és 9 kg van rajtam. Majd a többit meglátjuk

Nem fogtam vissza magam, amit megkívántam ettem és annyi mennyiségbe ami jól esett:)

Boldog babavárást:)

2011. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alinaaa ***** válasza:
És még kimaradt, hogy 163cm magas vagyok.
2011. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem zabálod ki a hűtót, tornázol, odafigyeklzs, hogy mit eszel, vagy (mint én) terjességi cukorbetegséged lesz:-)))

nem maradt rajtam plusz kiló.

2011. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz magadra és nem hízol el akkor simán sikerül,vagy szülés után visszafogysz! Nekem szerencsém volt,ugyan nem vagyok nagyon vékony ,átlagos vagyok,szülés után csak a hasamon látszott,hogy szültem!
2011. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez alkat kérdése.Mindenképp oda kell figyelni az étkezésre.

De,hogy mennyire leszel narancsbőrős is azt nem lehet tudni?


4 gyerkőc anyukája

2011. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!