Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenki számára szép emlék a...

Mindenki számára szép emlék a szülés?

Figyelt kérdés
még csak 2 hete szültem,mikor vajudtam (10 órán át), és a fájásaim voltak azt mondtam soha többé, de már másnap azt mondtam bármikor újra. Nevetve gondolok vissza az egészre, és boldog vagyok. Apás szülés volt,alternativ szülőszobában. És az átélt élmény,csak jobban összekötött minket.Lehet ezért is szép emlék nekem?
2008. aug. 1. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mármint a közösen átélt emlék miatt is szép. Én pont ma 4 hónapja szültem szintén alternatív szobában, vízben vajúdtam, a párom ott volt végig. Az egész 26 óra volt, maga a vizes rész 4, a kitolás 2 óra. Amikor véget ért meg sem tudtam szólalni, sírni végképp nem volt erőm. (Ma azért összeszorul a torkom ha rá gondolok.) Akkor azt mondtam hogy soha többet, de másnap reggel már azt mondtam, hogy újra csinálnám az egészet ha lenne erőm. Azóta sokkal bennsőségesebb a kapcsolatunk a párommal, nagyon büszke rám, hogy mit éltem át, én meg neki vagyok hálás, hogy ott volt velem végig. Szerintem szerencsések vagyunk, biztos van akinek nem ilyen élményei vannak. Azt még hozzá teszem, hogy az ügyeletre mentem a Szent Imrébe, nem volt se fogadott orvosom, se fogadott szülésznőm de mindenki maximálisan kedves volt. Örök hála nekik! Már tervezzük a következőt!
2008. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is ügyeletes dokinál szültem szhelyen, naon rendesek voltak a szülésznők is, rengeteget segítettek,talán ez is számított,h naon jó emlékem maradt
2008. aug. 1. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg nőt ismerek akiknek borzalmas szülésük volt, borzalmas fájdalmakkal. Nyiltan megmondják hogy nagyon rossz volt, de hamar elfelejtődik ahogy a baba kijön óriási megkönnyebbülés.
2008. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Engem 3hete császároztak.Igaz nem vajúdtam,de utánna egy hétig borzalmas volt.napokig olyan méhösszehúzódásaim voltak azt hittem bele pusztulok.Aznap mikor kiment az érzéstelenítő azt mondtam soha ilyet-még szinte nem is láttam a babámat akkor.

Aztán hiába fájd de őrülten azt mondom megérte és tudom nem sok esély van rá,hoyg legközelebb természetesen szülhetek,de ki fogom bírni ezt a fájdalmat mert megéri és örülök,hogy én lehetek e pici baba mamája és vissza gondolva jó élmény és a khban is jól éreztem magamat nagyon aranyosak voltak velem,független a fájdalomtól.

2008. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Pl akinek meghal közben a babája...
2010. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!