Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Jáhn Ferencbe milyenek a...

A Jáhn Ferencbe milyenek a szülőszobák? Baba-mama szobák? Kultúráltak a körülmények?

Figyelt kérdés

Babának vigyek ruhákat vagy a kórháziba lesz? Meddig kell bent maradni ? Minden tapasztalat, információ érdekelne!

A válaszokat előre is köszönöm! 30 hetes km


2009. nov. 4. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha minden igaz én már nemsokára megyek szülni.11.-re várjuk a manócskánkat.

Voltunk a férjemmel szül.szoba látogatáson és most volt nemrég a felújítás.Nekem az első és az utolsó tetszett a legjobban.Az első azért mert a szülőágy kényelmesebb mint a többié(legalábbis annak nézem) az uccsó pedig azért mert az jó nagy és van benne még fürdőkád is.Lent pontosan nemtudom hány ágyas szobák vannak de van 2 és 1 ágyas is azt tuti mert azokat megnézhettük.Ott van egy kis kosárka szerűség az ágyra fölakasztva amiben a babuci van,de van egy kis kocsi amikor látogatók jönnek hogy ki tudd tolni,persze csak az üvegajtóig mert tovább nem lehet.Nekem azt mondta a szülésznő hogy 4 napig kell majd bent lennünk és hozzak plédet,3 textil pelust,5 nadrágpelust(na de hát ez mire elég?semmire úgyhogy vettem a liberotól 28 db.-os pelenkát és azt visszük be biztos ami biztos),kiskesztyűt,sapit.Na de én most készülök úgy is hogy viszek be neki kisbodyt,kiszoknit meg ilyeneket is hátha rá lehet adni.Enni nem kér.Ja és még cumisüveget és egy cuclit is viszek.Én szeretnék az egyágyasban lenni majd ha üres lesz mert akkor egésznap bent lehet a férjem is velünk és nem csak a folyosón tudunk akkor beszélgetni.Ezért a szobáért a 4 napra 15000 ft.-ot kell fizetni.

Üdv:39 hetes km.

2009. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is voltunk a korházba nézelődni.Én a csecsemő osztályon és a kismama osztályon is voltam.A pléd,pelus,textil pelus kell.Ha van mellszívód azt is beviheted,de ha nincs és mégis kell akkor lehet olcsón ott venni.sima egyszerűt.Nekem a csecsemős 72 órát mondott a benntöltésre de az attól is függ mikor szülsz,reggel vagy este.Van 1 ágyas szoba azthiszem kettő,meg 2 ágyas is.a többi 5 ágyas,de amikor én voltam akkor nagyon nyyugis és csönd volt.Szóval a babának ne vigyél rucit mert nem adják rá,csak a hazajövős kell.A szülőszobákat nem igen láttam csak az eggyiket mert engem ott ctg-z tek meg.Ez az első szoba a folyosón balra.Kényelmes az ágy valóban.Van benne bordásfal meg még egy ágy szerintem az apukának ha kimerűl.Láttam egy vajúdót az is fullosan fel volt újítva,szép volt.Ami még nagyon fontos hogy én csak kedves,aranyos szülésznőkkel találkoztam pedíg eggyiket se fogadta fel.Sok sikert!!

2009. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen valóban igaza van a második válaszolónak,a mellszívót el is felejtettem írni,de szerencsére kijavított.Ja és az első szobában azért van még egy ágy hogy szülés után a 2 órát ott tölti a kismama,persze ha nem lesz "dugó" és kénytelenek lesznek kitolni onnan.

2009. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!