Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Külön szülőszobák vannak a...

Külön szülőszobák vannak a János Kórházban? Megírnátok milyen?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam hogy 1 külön 1 ágyas szülőszoba van és a másik egy nagy szoba több ággyal melyek paravánnal vannak elválasztva. A felújítás óta minden szülőszoba külön álló 1 személyes? Nem tudom hogy tudnék úgy szülni, csak emiatt izgulok! Aki mostanában szült megírná nekem milyenek most ott a szülőszobák???Előre is nagyon nagyon köszönöm!
2009. okt. 21. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Áprilisban szültem a Jánosban, a szülőszobák nagyon szuperek. Mindegyik egyszemélyes, mindegyikben alternatív eszközök, saját fürdő, nagyon rendben vannak. Nyugi.
2009. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon! Valahol azt olvastam hogy egy nagy helyiségben 4-5 ágy egymás mellett paravánnal elválasztva.Kicsit megijedtem, de köszi a választ, már jobb:)
2009. okt. 21. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon szépek a szülőszobák, mindegyik egy személyes. Már nincs az a paravános...Én elhűltem hogy milyen felszerelt és szép.Sarokkád, zuhanyzó, wc, hifi, klíma, apának fotel, vajúdólabda...nekem nagyon pozitív volt.
2009. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!