Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg olyan borzalmasan...

Tényleg olyan borzalmasan fájdalmas a szülés? Ha igen melyik része a rosszabb a vajúdás vagy a tolás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 13:52
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
65%

Ajj, hat en nem felejtem el azt a fajdalmat, pokoli volt:)!

2 oras szulesem volt, turbo sebessegben, de orultem fajt.

Utana viszont porogtem , mint a Duracell nyul, es rozsaszin kod vett korul:))!

2017. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Zsöff85 ***** válasza:
Minden szülés más. Egy burokrepedéssel kezdődő szülés, ahol jönnek a fájások is egyből, sokkal intenzívebb, mintha nem folyik el a magzatvíz, csak később.
2019. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy irigylem azt aki 3 óra alatt meg szül. :( Én 28 órát vajudtam ebből 2 órás kitolással....
2021. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, én május 11-re vagyok kiírva, de pont egy ilyen huszon órás vajúdástól tartok!
2022. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 28 órás. Utolsó, elhiszem hogy izgulsz hisz előre ezt nem lehet tudni..de hátha nem lesz hosszú ..kívánok neked gyors könnyű szülést!
2022. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, meglátjuk mi lesz. Pont tegnap voltam ctg-n meg uh-n és annyit mondott a doki, ha látják, hogy nagyon nem megy vagy elhúzódik, fel ajánlják a császárt olyankor. Próbálom magam felkészíteni mindenre… mármint lelkileg.
2022. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!