Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt a gyerek mozgása...

Szülés előtt a gyerek mozgása nálatok milyen volt?

Figyelt kérdés
3 napom van a kiírt szülésig, ma éjjel folyamatosan mozgott a gyerek, legalábbis hajnalban 2 órát, meg este ugyanennyit, ez azt jelenti, hogy még nem fogok szülni?
2010. febr. 16. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.Én olyet is hallottam,akinek a szülőszobán alig tudták a baba szivverését hallgatni mert még akkor is annyira ficánkolt,bezavart a gépnek.Szerintem ez egyénenként változó lehet.
2010. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a picúr alig mozgott szülés elötti nap,sőt vajúdás alatt is olyan volt mintha aludna!A szívhang egy percre sem mozdult,szép egyenes görbe volt:))) Tényleg mindenkinél más

6 hónapos kisfiú anyukája

2010. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom a szülőszobán majd' lerúgta a hasamról a ctg-t.

Én nem vettem észre, hogy csendesebb lett volna, sőt!

Szerintem ettől még nyugodtan szülhetsz, majd jól meglepődsz, amikor elkezdődik.

Én már reggel be lettem fektetve, mert másnap indítani akarták, tudtam, hogy lassan megszülök, de annyira rákészültem a másnapra, hogy eszembe nem jutott, hogy még aznap simán megszülhetek.

Szó szerint megdöbbentem, hogy miért is folyt el a magzatvíz most. A dokinak is mondtam, hogy azt hittem, csak bepisiltem (előfordult a vége felé). Jót nevetett, így mentünk be a szülőszobára, kacagva, néztek is a szülésznők.

Vidám szülést kívánok!

2010. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi különöset nem vettem észre.Kiírt napon jött.
2010. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat :) remélem, már nemsokára elindul kifelé, mert vannak nagyon fájdalmas bejelentkezései és már nemigen fér el benn.
2010. febr. 16. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
vajúdás alatt is rugott még párat, de nem akkorát, mint egy iszonyú joslófájásnál pár nappal korábban, amikor amúgy is rosszul voltam, ráadásul úgy belelendült ő is, hogy azt hittem, mentem kimászik a hasamon. Majd összehánytam magam.
2010. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mára vagyok kiírva, de amint látod, itthon vagyok még mindig és olyan "bulit" tart bent a kislányom, hogy csak na! :) Izeg-mozog, a kis lábikójával pedig állandóan rugdos.
2010. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!