Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülésem lesz. Könnyeb...

Második szülésem lesz. Könnyebb lesz vagy nehezebb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan volt: hosszú, fárasztó, ugyanúgy nem komplikációmentes.Pedig reméynkedtem, hátha...de nem

Nem is szülnék harmadszor:-(((

2011. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani előre. Minden szülés más. Ez sok mindentől függ.


Reméljük a legjobbakat Nektek! :o)

2011. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor anno felhívtam a szülésznőmet, hogy a második babával vagyok terhes, csak annyit mondott, hogy készüljek fel, mert nehezebb és fájdalmasabb lesz. Igaza lett. Valószínűleg a kisfiam súlya is közrejátszott ebben, 4200gr volt. Borzalmasan fájt, azt hittem, ottmaradok. Ha bírtam volna közben beszélni, mondtam volna, hogy most már valahogy szedjék ki belőlem. Szerencsére hamar túl voltam rajta. 2 és fél óra alatt megszültem. Az elsőt 2 óra alatt. Az nagyon könnyű szülés volt. Meg a harmadik is. Ők lányok.
2011. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A nagy átlagnak könnyebb. Én nem tartozok azok közé.

Kb ugyanolyan hosszú volt, a fájások intenzívebbek voltak, viszont nem kellett oxytocin és burokrepesztés, mint az elsőnél.

2011. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem könnyebb volt,3 óra alatt:)!A harmadikkal már benn feküdtem és hirtelen kétperces fájáspkra riadtam,gyorsan lekisértek megvizsgálni,de mire a szülőszobára kerültem már gyorsan burkot repesztettek és jött is a baba:)!


Könnyű szülést neked!!


Üdv:2 kisfiú és egy 15 hetes kislány anyukája

2011. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem könnyebb volt. Bár az első sem volt nagyon nehéz. A lányom 4 óra alatt meglett, ebbe a derékfájás, hányás, hasmenés is benne volt. a Kisfiam épp ma 4 hete szültett. Éjjel 1-kor elfolyt a magzatvíz, 2-re a kórházban voltunk, 2-38-kor meglett 4 likóval és 54 cm-rel. Szóval könnyebb és rövidebb is volt.
2011. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a négy szülésemből az volt a legborzasztóbb,pedig ő lett a legkisebb 3350 és 55 cm,már a 4300 és 62 cm-es fiamhoz képest.

Nem is az,hogy hosszú volt,inkább nagyon fájdalmas.Viszont a leggyorsabb a harmadik volt.Ő is 4300 volt.(Fél óra).

2011. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyorsabb volt és fele annyi idő!Viszont sokkal fájdalmasabb.

Első gyerkőc 14 óra hossza 3100g és 55cm kislány

Második gyerkőc: 6,5 óra 3200g és 56 cm kisfiú

2011. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 1. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!