Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés utáni vérzés mennyire...

A szülés utáni vérzés mennyire hasonlít az abortusz utáni vérzéshez?

Figyelt kérdés
gondolok itt mennyiségre,időre...sajnos az első babámat rendellenesség miatt el kellet vetenem...most a másodikkal minden rendben..már a 39. hétben járunk.érdekelne mennyire hasonlít a kettő egymáshoz
2008. febr. 19. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
mind2 volt. szerintem menstruációhoz hasonlit a szülés utáni,és az abortusz az semmihez sem hasonlitható
2008. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 20.héten volt terhességmegszakításom fejlődési rendellenesség miatt. Meg kellett szülnöm, de utána egyből ki is kapartak. Úgyhogy nem volt valami vészes a vérzés utána, még annyi se mint mensikor, inkább csak színes folyás.

Most 38hetes kismama vagyok. És szerintem normális szüléskor sokkal jobban fogunk vérezni... (ugyebár,ilyenkor nincs kaparás utána...)

Gyors és könnyű szülést kívánok:)

2008. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt abortuszom mert komoly fájdalomcsillapítót antibiotikumot szedtem a terhesség elején (14hetes korában vetettem el). Akkor kb két hetes vérzésem volt.

Öt hete szültem, még mindíg vérzek, de ez már olyan mint a menses. Az elején hígabb volt.

2010. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!