Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mire gondoltatok vajúdás alatt?

Mire gondoltatok vajúdás alatt?

Figyelt kérdés

amikor szültem

a fájásokat számoltam először csak 10 ig

aztán 20 ig 30 mspercig

aztán már 2 perc után már nem is számoltam

esett a hó odakint március volt 2 éve ennek már

néztem ki az ablakon

ti mire gondoltatok?

hogy tereljétek a fájdalmat?


2011. jún. 22. 17:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam legtöbbet, hogy mennyire szeretnék aludni.. :) milyen jó lenne...

Éjfélre értünk a kórházba, reggel fél 9-kor született a Picuri, előtte nap egy percet sem aludtam.

Néztem ki az ablakon, figyeltem ahogy kel fel a Nap, és tudtam, hogy minden perccel közelebb kerülök a fájdalmak végéhez, és ahhoz, hogy találkozzunk Angyalkánkkal.

Aztán arra gondoltam még, hogy Anyukámék épp mit csinálhatnak, vajon fent vannak-e már stb...

Hát kb ennyi :)))

2011. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Fájások között semmire sem gondoltam,illetve be-bealudtam,mert annyira fáradt voltam,fájások alatt néztem az órát,hogy mikor lesz vége az egy percnek!
2011. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
és ezek a fájások mennyire fájnak?
2011. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, miközben ezeken gondolkodtam, a Párom épp próbált bóbiskolni, persze nem nagyon ment szegénynek, mert minden mozdulatomra felkapta a fejét. Én javasoltam, hogy legalább Ő pihenjen valamennyit, hogy a célegyenesnél tudja Bennem tartani a lelket. Nekem így se úgy se ment volna az alvás.
2011. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem előző...első
2011. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Végig beszélgettem a szülésznővel, még az elején viccelődni is volt kedvem :) Aztán, hogy milyen éhes vagyok... Hajnaléban kezdődtek a fájások, délután 3-ra lett meg a lányom. Közben szólt a helyi rádió, ahol dél előtt fél óránként elmondták a város éttermeinek aznapi menüjét... :(

Kint ezer ágra sütött a nap, de szerencsére bent volt légkondi, így legalább a melegtől nem szenvedtem. A fájásokkal nem volt gondom, elviselhetők voltak, csak a kitolástól rettegtem előre, mert nekem mindig az volt a legrosszabb... most is. Persze, alig vártam, hogy végre a kezemben legyen és újra átélhessem azokat a pillanatokat! Különben gyorsan telt az idő, mert én voltam egyedül, jól elbeszélgettünk, még tampont csinálni is beálltam...

2011. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Eleinte, amíg a férjem nem volt bent, addig zenét hallgattam, és énekeltem. Még jó, hogy hajnali 4 volt, senki nem hallotta, csak a szülésznőm.

Amikor ott volt a férjem, akkor meg jó volt, mert ő beszélgetett a szülésznővel, és én arra figyeltem.

De úgy gondolni nem gondoltam semmire, max. épp arra, hogy az aktuális fájást túléljem valahogy. 11 óra vajúdás, ebből 6 óra oxitocinnal!!!

2011. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát így utólag visszaemlékezve arra gondoltam sokszor, hogy "ebbe tutira bele fogok dögleni!!!" Aztán túléltem, és most gyönyörködöm a 3 hónapos kislányomban. :D
2011. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:39


ne mondj ilyet, így is kegyetlenül félek

2011. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

arra gondoltam, hogy mekkora hülye vagyok, legközelebb védekezni fogunk... :D

Most megint egy hét választ el ettől... :)

2011. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!