Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor csaszaroznak, akkor...

Amikor csaszaroznak, akkor parod, te lehet erzeni, hogy budos? Pl. belek, ver, kinyitjak a gyomrod stb.

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 06:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nyitnák ki a gyomrod?


A beleidet sem nyitják ki:)


És a fertőtlenítő szaga mindent elnyom.

2011. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem:D Meg ha a párod is bent lehet nem ott fog állni a hasadnál hanem a fejednél:)
2011. szept. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 nittababy ***** válasza:
100%
miért nyitnák ki a gyomrod meg a beleket nem abban van a gyerek ilyet még nem halottam nem érezni semmit sem és igen a párod a fejednél ülhet csak és ugy le vagy takarva hogy semmit nem lát ő sem meg te sem!!
2011. szept. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Te meg honnan jöttél hogy nem tudsz összerakni egy éppkézláb magyar mondatot? Biológiából meg simán egyest kapnál, az tuti!
2011. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
De bunkó vagy te utólsó ha kicsit jobban figyelnél látnád hogy nincs ékezete ami azt jeleni hogy nem magyar .Kettő külföldi és töri a magyart!
2011. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:45


Én ismerek olyan magyart, aki nem használja az ékezetes betűit. (ja nem az vagyok, aki előtted írt!)


Én sem értem, hogy miért kéne a gyomrot meg a beleket felvágni. Hány éves vagy kérdező? :)

A vérnek van jellegzetes szaga, de nem lehet érezni. Apukákat általában ki szokták tessékelni a császárról.

2011. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kétszer császároztak,és olyan "kórház-szagú" fertőtlenítő és jódszagot éreztem csak.Amikor a babát az arcomhoz tették,akkor pedig felejthetetlen édes illatot,ami utána is mikor elvitték végig az orromban volt :)!A bőrt az izmot és a méhet vágják :) máshoz nem nyúlnak!Apuka az üveg ajtó mögött "nézte".Ahol engedik hogy benn legyen,ott a fejedhez ültetik,és ugyanezt fogja érezni(illat)!
2011. szept. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En is kulfoldon elek, nalunk nem uveg mogul nezhet az apa, hanem az o mellkasara rakjak a babat amig anyukat osszevarrjak. Nem erezni fertotleniton kivul mas szagot, amugy tenyleg nem vagjak fel a gyomrot, vagy a beleket, a kisbaba a mehedben van, egy kis anatomianak nem artana utananezni.
2011. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem éreztem semmit. És apa ott ült a fejemnél. És utána se mondta a férjem, hogy bármit érzett volna. Ez nem boncolás :)
2011. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kinyitják a gyomrot?????????? Túl sok horrorfilmet nézel.
2011. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!