Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány óra eredménytelen vajúdás...

Hány óra eredménytelen vajúdás után császároznak?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem most épp a szülőszobán van. Tegnap este óta voltak 5 perces fájásai, reggel 8-kor burkotrepesztettek és azóta nincs hir róla:( meddig hagyják vajúdni ha nem tágul? előre is köszönöm!
2011. júl. 6. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Orvostól is függ, és attól is hogy halad a tágulás! Ha tágul, bár lassan, akkor várni fognak.

Én 8 óra alatt egy ujjnyit sem tágultam, ezért megcsászároztak, de azt mondta a doki, hogy ha kitágultam volna 3-4 ujjnyira, akkor biztos várt volna.

Ha pedig nincs más komplikáció, akkor is várni szoktak.

De tényleg számít milyen a doki.

2011. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt szerintem elsődlegesen nem az idő a kérdés. Nálunk pl azért hagytak "kínlódni", mert a feje ugyan beszorult, de már félúton volt és nem lehetett császározni. Nem volt más hátra, mint előre.
2011. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is jól haladtunk, csak lassan. Este kilenckor mondták ki az ítéletet, két ujjnyi, burokrepesztés stb. Hajnali egyre lett meg. Ezt tekintve nem is olyan szörnyű, de ezt két ujjnyit én előtte 19 óra alatt produkáltam.
2011. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem elfolyt a magzatvíz,onnantól 18 óra múlva császároztak,mert oxitocin hatására sem voltak fájásaim és nem tágultam szinte semmit.24 óránál nem várhatnak többet ha burkot repesztettek,mert nagy a fertőzésveszély.
2011. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem 16 óra után.
2011. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem 2és fél napig hagytak vajúdni! 2nap után tágultam 2ujjnyira akkor burkot repesztettek,ezek után még 6órát vártak kitágultam ugyan,de nagyon lassan és látták h vmi nem oké így császároztak! Hanyatt volt a babám,nem tudott megszületni!
2011. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
barátnőm 2 napig vajúdott, le se sz**ták... beteg is lett a kislány, sosem lesz egészséges :(
2011. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mizu az uncsitesóddal?Meg van a baba?Jól vannak?
2011. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!