Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lassan a 40. hétben vagyok és...

Lassan a 40. hétben vagyok és még semmi olyan fájás. Annyira szeretném ha már kibújna a picim. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Párom most itthon van velem két hétig reméljük e idő tájt beindul a szülés,vagyis reménykedünk. Apás szülést szeretnénk nagyon.Most próbálkozunk az együttléttel hátha történik valami.Úgy hallottam,hogy a sperma tartalmaz olyan hormont ami beindíthatja szülést. Mennyi az esélye 2210 méhszájnál,hogy beindul? kinek jött be ez a mód? j hét szerdán kell befeküdnöm,de reménykedem,hogy csak akkor keljen befeküdnöm ha már szülök.
2009. márc. 25. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Fűszeres kaja, torna, kiadós séta. Nekem a kismamatornától indult be. Igaz, 5 nappal túlhordtam, már lehet, hogy bármi lett volna elindul. Előtte nem segített semmi.

Miért kell befeküdnöd?

2009. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En 40+2 naposan szultem, es semmi trukk nem valt be. Egeszen a szules napjaig tok zart volt a mehszajam is, es fajasaim sem voltak. De en egeszen biztos voltam benne, hogy majd a telihold kihozza a picurt, es igy is lett. Probalkozz a babakoktellal, az tobb ismerosonek is bevalt.
2009. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szex állítólag beindíthatja :)
2009. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sziasztok! Köszönöm a válaszokat. elsejére vagyok kiírva ezért kell befeküdnöm,de remélem hamarabb beindul a szülés.
2009. márc. 25. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, hamarosan betötlöm a 41.hetet, nem akarlak elkeseriteni, de semmi, semmi jel, minden nap kiprobälok valamit. Forro vizben csücsültem oräkig, semmi, szex, semmi, oriäsi, 3-4 oräs turäk fel a hegyre, semmi, lépcsözések, semmi, sok häzimunka, semmi, ma ittam mäsodszor meg azt a hires nevezetes bäbakoktélt, ma dupla adag ricinusolajjal, és még csak hasmenést se csinält, és hascsikaräst sem, ugyhogy én azt hiszem, feladtam, värok, värok, holnap megyek ismét kontrolllra a korhäzba, eddig minden rendben, babäm oriäsi lesz ällitolag, de mit tudok tenni? kicsit néha el vagyok keseredve, de majd csak lesz valami. Èn nem hiszek mär semmi häzipraktikäban. Lehet, hogy neked valami bejön. Sok sikert!
2009. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!