Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek mostanában az 1....

Szültetek mostanában az 1. női klinikán ami a Baross utcában van?

Figyelt kérdés
nincs fogadott orvosom, és ha segítenétek, akkor gyűjtenék pár tapasztalatot az ottani orvosokról esetleg szülésznőkről, vagy ha ajánlanátok valakit? 37 hetes vagyok, ilyenkor érdemes még fogadni valakit? Előre is köszi a válaszokat!
2011. jún. 28. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly szültem ott! :-) nekem volt fogadott orvosom,(de nem a terhesség elejétöl) álltalánosan elég jók ott az orvosok,de 37hetesen már nemhiszem hogy szivesen fog fogadni bármelyik orvos:(( Szerintem egyszerüen csak kérdezz rá,(ha ajálott valaki orvost,)hogy szülhetnél-e nála!! Nekem Szabó Csaba volt az orvosom! Öt is keresheted! egy tünemény! És ráadásul én császáros voltam,ugyhogy jól jött a fogadot orvos,Nem utolsó sorba nagyon profi,és szép kicsi vágásom van!!! A növérem meg az unokatesom is anno császárosok voltak,és hát ...elég csúnya vágásuk van!(amugy ha nincs komplikáció vagyis nem volt semmi gond a terhesség alatt akkor elég ha szülésznöt fogadsz!) De ajálanám még ott,a Demeter dokit, vagy a Dr Papp Csaba. Ezeket ismerem és hallotam róluk,hogy nagyon jóók:) Remélem segitettem:)
2011. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
UI: a szembe szomszédunk, majdnem velem együtt szült,és semmi fogadott orvosa nem volt,(a barosba) és nagyon dicsérték az éppen ügyeletben lévö dokit!A nevét nem tudom:)
2011. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod! Ha valakinek van tapasztalata akkor szívesen várom:)
2011. jún. 29. 08:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is Dr Papp Csabát ajánlanám.
2011. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap én irtam elöször neked,és most látom,hogy mit irtam ,az orvosom neve NEM Szabó Csaba,hanem Szabó Gábor!!!!!!!!! SZABÓ GÁBOR. bocsi:-)))))))))))))
2011. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jún. 29. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Én dr Telek Tamásnál szültem. Jó fej volt, csak akkor zavartam volna el legszívesebben, amikor kézzel tágított. (tudom, csak az én érdekem volt, hogy ne legyen császár; és nem is lett)
2011. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szintén


15/F

2011. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!