Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy akinek elfolyik a...

Igaz, hogy akinek elfolyik a magzatvize és utána akár fél-egy napot vajúdik annak sokkal fájdalmasabb a szülés, mint akinek közvetlenül szülés előtt folyik el?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 05:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem éjjel 1-kor folyt el a magzatvizem, 2-re kórházba voltunk, és 2-38-kor meglett a kisfiam. Nekem csak másfél óra volt, és fájt, de nem volt vészes.
2011. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
olyan nincsen, hogy száraz szülés...ez is egyfajta népi elszólás, hisz a magzatviz szülés alatt is folyamatosan termelődik
2011. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na most már tapasztalatot is tudok mondani, ugyanis hajnali 2kor elfolyt a magzatvizem. Egyből 5 perces fájásaim lettek, azt hittem reggelre meglesz a baba, de nem. 9ig nen tágultam semmit és a fájások sem voltak túl erősek, úgyhogy oxitocint kellett adniuk. Azt kell, hogy mondjam nem a magzatvíz elfolyása miatt volt fájdalmas, mert kb 10ig nem sokat éreztem. Ja és tényleg folyamatosan termelődik... 13 órán keresztül folyt a vizem, amíg meg nem született a lányom...
2011. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem amíg burkot nem repesztettek és be nem kötötték az oxit, elvislehető volt, csak épp nem tágultam, vagy alig. na és amikor megtrötétn, utána lettek hirtelen iszonyú fájások, de az sztem az oxi miatt volt...3/4 óra múlva meglett a kislányom, de azt nem kívánom senkinek, azt a 3/4 órát. amúgy engem is tágított kézzel előtte a doki, az nagyon fájt, de ami utána jött, az még jobban.
2011. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem reggel 8kor elfolyt a magzatvizem,10től jöttek 3percenként a fájások amik délután 1 órától nagyon erősek voltak,2 óráig hagytak vajúdni de mivel semmit nem tágultam így 2kor be is vittek a műtőbe és megcsászároztak.2 hetes kisfiú anyukája
2011. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!