Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 2. -ik babámat várom....

A 2. -ik babámat várom. Könnyebb lessz a szülés vagy nehezebb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 21:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte ugyanolyan volt 9 év különbséggel. Mind a kettőt indították, lassan tágultam (Eda-val szültem). A kitolás nem volt hosszú, utána össze-vissza stoppoltak belül, sok vért veszítettem.
2009. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a második könyebben ment,jól lehet a körülmények is mások voltak,de olyan jól tágultam hogy gátvédelemmel tudtam szülni.Meg hát akkor már tudtam hogy mi miért történik és mi fog történni egészen másként éltem meg ,nekem könyebb volt.
2009. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a második sokkal pozitívabb élményt nyújtott, pedig majdnem fél kilóval nagyobb volt a baba. Azért nem írtam, hogy könnyebb volt, mert a fájások sokkal intenzívebbek voltak, de rövidebb ideig is tartott. Az első gyerkőcs 12 óra alatt, a második bő öt óra alatt született meg. Úgy fel voltam dobva utána, hogy én segítettem az elsőbabás szobatársaimnak.

Hasonló jókat kívánok Neked is!

2009. ápr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyjából ugyanolyan volt a két szülésem.Az első rövidebb ideig tartott kb.2 óra volt, nagyon gyorsan jöttek a fájások de sajna akkor még vágtak(15 éve).A picinél ő most 10 hós,kb 2-3 óra volt de talán intezívebbek voltak a fájásaim mint az első szülésemnél.És szerintem a szülés utáni méhösszehúzódásaim is erősebbek voltak a második babámnál.

De szerencsére itt gátvédelmet alkalmaztak!

DE nincs két egyforma szülés,én úgy mentem szülni hogy most biztos jó sokáig fogok vajúdni!De szerencsére nem így történt!Sok sikert kívánok!

2009. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A második szülésem ugyanolyan hosszú volt, mint az első. Talán a fájások mintha elviselhetőbbek lettek volna. Viszont a második szülésem sokkal nagyobb élmény volt. Teljesen igaz, hogy nincsen két egyforma szülés! Az elsőnél kellett gátmetszés, a másodiknál elkerültük:-) Arra mindenképp készülni kell, hogy a szülés után a méhösszehúzódások sokkal fájdalmasabbak lesznek. Nálam volt, hogy majdnem 1 perces fájdalom volt, s több napig is eltartott!
2009. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal nehezebb volt a második. az elsővel 6 órát a másodikkal 10 órát vajúdtam. 5 év a különbség köztük.
2009. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!