Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülési fájdalomhoz hozzá...

A szülési fájdalomhoz hozzá lehet szokni? Tehát lehet hogy a 2. vagy a 3. szülés könnyebb mint az első?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Negyedszerre sem szoktam hozzá. Ugyanolyan elsöprő és intenzív, mint elsőre.
2011. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a második nem volt könnyebb egy picikét sem, csak rövidebb, ezért nem készített ki annyira...
2011. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A fájdalom erőssége nálam másodszorra is azonos volt, viszont óriási különbség volt, hogy hogyan álltam hozzá fejben. Nem féltem, nem tartottam vissza a folyamatot, inkább minden fájásnál elképzeltem, ahogy megy előre a babám. Nekem is sokkal gyorsabb volt (26-> 4,5 óra), és könnyebb is emiatt.
2011. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

A múlt hónapban adtam életet a kislányomnak.

Semmivel sem volt könnyebb,vagy rövidebb őt megszülnöm,mint a fiamat.Kb.9-9 órán át tartott.

A különbség annyi volt,hogy míg a fiúnál a vajúdás volt fájdalmasabb,hosszan vágtak,és könnyebben kicsúszott.

A lánynál már persze én is jobban figyeltem a testem jelzéseire,talán ezért is nem estem egyből pánikba a vajúdás alatt,de mivel őt gátvédelem mellett szültem,a kitolás volt nagyon fájdalmas,ami,max.negyedóráig tartott.

Mindkettőnél a végeredmény számított.Amikor felsírtak,minden rossz megszűnt.

De azt hiszem,harmadikat nem szülök.

:)

2011. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jubilee ***** válasza:
86%
Szerintem sem lehet hozzászokni, de elfelejteni igen. A 2. babám születésénél nem is emlékeztem már, hogy ennyire fáj a szülés. :)
2011. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kiryke válasza:
100%

ugyan én 1 gyerekemet szültem,de colt bent a szobába nem egy olcan aki 2.3. gyerekét szülte és nekik pl..nem voltak toló fájások...de szerintem nem lehet megszokni,kegyetlenül fáj...de a vége ....

csodaszép!

19 éves fiatal anyuka!

2011. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
na ezért fogok edát kérni másodjára:)
2011. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kiryke válasza:
Én is kértem...de nem jártam sok szerencsével mert nem adtak,+ a folyosón vajúdtam végig vagy 3-4 óra hosszát mert a ctg kismamák akkor jöttek és nekem ki kellett mennem a folyosóra,de hála istennek ott volt velem párom,bár sokat nem segített!
2011. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!