Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A baba fülét még abban a 3...

A baba fülét még abban a 3 napban kiszúrják amíg bent vagyunk a kórházban?

Figyelt kérdés
Kit kell megkérni rá? A fülbevalót gondolom vinni kell... Ha elmulasztjuk, később kit és hol lehet megkérni rá? Ti milyen típusú fülbevalót választottatok elsőre?
2009. ápr. 2. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia nálunk nem szúrták ki de úgy tudom hogy a szülésznők vagy a csecsemősnővérek is csinálnak ilyet de sztem nem mindenhol. ha később akarod, akkor nálunk pl a védőnőnél csinálja vki hozzáértő, de nekünk azt javasolták, hogy ha nem sűrgős várjuk meg az oltásokat és majd négy hó után szúrjuk ki, de olyat is hallottam hogy az a jobb minél előbb mert akkor még nem zavarja. Amúgy amikor kilövik tesznek bele orvosi fém fülit, ez egy hóig van bent, és utána lehet cserélni sajátra. én még nem lövettem ki négy és fél hós
2009. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a csecsemős kiszúrta a kórházba aznap, mikor jöttünk haza, és a saját fülbevalónkat tette bele.

Nekünk a legkisebb méretű van, fehér kis kővel. Nem bedugós, hanem kapcsos. Sose bántotta, és nem akadt bele semmibe.

2009. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nálunk hat hetesnek kellett lenni és a védö nö tüvel szurta át neki.amit elötte két hétig tiszta szeszbe kellett rakni mármint a fülbevalot
2009. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Végülis nem sürgős, nem akarom elsietni, csak én is úgy gondoltam, minél kisebb, annál kevésbé zavarja... meg a füle se annyira porcos még... vagy ki tudja :)
2009. ápr. 2. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb fél éves kortól lehet vinni kozmetikushoz is, érdeklődd meg, hol csinálnak ilyet. A babámnak én fogom kilyukasztani a fülét :)


egy kozmetikus

2009. ápr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!