Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg elsőbbséget élvez a...

Tényleg elsőbbséget élvez a mentővel érkező kismama? Én eddig ilyet még nem hallottam.

Figyelt kérdés

Most beszéltem az orvosommal telefonon, hívtam, mert 15 perces fájásaim vannak, aztán kicsit megilyedtem (első baba). Azt mondta, ha 5 percesek lesznek, akkor menjünk be, de lehetőleg NE a saját autónkkal, hanem hívjunk mentőt, mert "a mentővel érkező kismama elsőbbséget élvez a többi kismamával szemben".

Most mi van??? Hát én még ilyet nem hallottam. Miben élvez elsőbbséget??? A mentővel érkezettel hamarabb foglalkoznak, vagy többet foglalkoznak? Hát nem értem...

(Ettől függetlenül nem vagyok hajlandó mentőt hívni, egy óra múlva úgyis jön a férjem, addig amúgy sem hiszem, hogy 5 percesre sűrűsödnének a fájásaim.)

De ti már hallottatok ilyet???


2011. aug. 2. 15:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ha már itthon vagy és lesz erőd írni, írd majd meg, hogy mi volt. Könnyű szülést kívánok. (Próbálj meg az ösztöneidre és a testedre figyelni, sokat segít hidd el). Kicsit irigyellek (nem is annyira kicsi).
2011. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

gratulálok:) én sem értem hogy mért kell törvényszerűnek lennie h akit a mentő visz előbb bejut....és ha vki a kórháztól 2 utcára lakik??de már 5 percesek neki?és vkit hoz a mentő de csak 15 percesek??akkor? szerintem ilyesmin van jogosan fenn kadva a kérdező!

gyors és könnyű szülést:) várjuk a történetet:)

2011. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
azért mert papiron nyoma kell hogy legyen. Ha félrerakják és vmi történik akkor a papírok alapján keresik a felelőst. Ilyen perben van egy ismerősöm (2 órát lógótt a levegőben a papírok szerint, nem tudni ki a felelős mentős vagy kórház). a mentősöknek "át kell adniuk" a beteget. Utána már bekerül a sorba.
2011. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Itt mifelénk azt tanácsolják, hogy ha elkezdődik a szülés hívjuk a mentőket. Még akkor is, ha az autó kint parkol. Nekem ismerőseim csak mentővel mentek be szülni. És amúgy meg mit foglalkozol azzal, hogy ki mivel megy be? Ha kocsival akarsz, azzal mész.

Könnyű szülést és jó egészséget nektek!

2011. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hogy vagy és hol?? :) mi újság? majd írj.
2011. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!