Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 15 hetes terhes vagyok és...

Woodlandsk kérdése:

15 hetes terhes vagyok és Angliában szeretném megszülni a babát. Úgy hallottam, hogy ott elég sokat fizetnek GYES-re. Mennyit kb?

Figyelt kérdés
Hogy ez hogy megy pontosan és ebből mennyi igaz? Kell-e állandó lakcím, munkaviszony szülés előtt vagy egyáltalán kint kell-e élni előtte?
2011. jún. 19. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

természetesen ott kell élni,dolgozni előtte.

Csak úgy nem fizenek semmit

2011. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ott kell lakni és dolgozni. Mit hittél, hogy kimész, és a semmire kapod havonta az x összeget?
2011. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Ja! Csak kimész, ott szülsz, aztán várnád a pénzt? Ez számomra durva, ne haragudj! Ide is hiába jön bárki szülni, nem fog csak úgy kapni juttatást! Ja!És mivel nincs kint biztosításod, még az ottani szülés nem kevés összegét is fizethetnéd!
2011. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Az részesülhet a kinti javakból, aki belead valamit a közösbe. Tehát adózik, ergo dolgoznia kell. Semmi sincs ingyen.
2011. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
SZüljünk gyereket pénzért! Elkeserítő
2011. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Már bocsi, de egyikőtök sem válaszolt a kérdésre... Nem írt pontos körülményeket a kérdező, de mégis 5-6an már kiosztották. Honnan tudjátok, hogy nem kint él? Mért kell ilyen ellenségesnek lenni egyből?
2011. jún. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
szerintem kb hatan írták le,hogy ott kell élni,dolgozni,adózni.
2011. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ez a hivatalos kormanyzati ismertetes arrol, hogy ki es mennyit kaphat (angolul, remelem erteni fogod):

[link]

Kell munkahely es legalabb 26 heti adobefizetes.

2011. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen tobb a GYES mint M.o.-n de ugyanugy 26het folyamatos(ugyanannal a munkaltatonal) munkaviszony kell hozza.Ha most keszulsz kimenni senki nem fog felvenni terhesen.

Ha nincs NI/lakcim/munkahely akkor ki se menj mert semmit de semmit nem kapsz.

Ugyanugy tamogatasoknal is kell nemi kint toltott ido.Pl van olyan kerdes az egyik jelentkezesi lapon h "Az elmult 3 honapban jottel-e?"Egyik ismerosom igen es egy petakot nem kaptak.

Egyebkent sem fair az adofizetok penzebol elni.Nem bantasnak irtam.

2011. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Arrol nem beszelve,,hogy csak kilenc honap a gyes kint
2011. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!