Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt nem féltetek...

Szülés előtt nem féltetek attól hogy esetleg a gyereketek nem fog tetszeni nektek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes,még elég fiatal vagyok,de mostanában azon szoktam gondolkozni hogy mi lesz ha egyszer terhes leszek,megszületik a baba és esetleg nagyon torz feje lesz vagy bármi más olyan dolog lesz rajta ami nem tetszik. Olvastam már olyat hogy egy házaspárnak néger kisbabája született pedig mindketten fehérbőrűek,csináltak apasági vizsgálatot és kiderült hogy tényleg ő az apa és valamelyik felmenő színes bőrű volt. Tudom hogy "minden szülőnek tetszik a saját gyermeke" és "akár hogy is néz ki az ő gyereke és szeretnie kell" stb. De még is nem féltek attól hogy esetleg nem olyan lesz amilyenre számítotok?

18/L


2011. aug. 4. 00:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett a fiam, hááát... mikor először megláttam, kicsit megilyedtem, mert olyan kék és ráncos volt :o( Aztán elvitték, megfürdették, felöltöztették, és mikor visszahozták... Elsírtam magam mikor ránéztem, annyira GYÖNYÖRŰ volt!!! És azóta is az :o)
2011. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

arra nem szabad gondolni, hogy valami baja lesz, fogyatékos lesz esetleg.


Ellenben - ezt sajnos még nem értheted, fura dolog ez az anyaság - a hormonok miatt, vagy azért, mert várod, akárhogyan is néz ki, egyszerűen imádni fogod. Az én fiam sokat fogyott a kórházban. Egyfolytában csak azt szajkóztam, hogy milyen szép, milyen gyönyörű, de most, ahogy másfél év távlatából visszanézem a képeket, szegény bizony nagyon kis béka volt, vannak kimondottan előnytelen fotói. Ilyenek az anyák, ez valami természetfeletti szerelem a gyermeked irányába.

2011. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt gondoltam rá, hogy vajon milyen lesz, szülés közben nem érdekelt, utána amikor megláttam nagyon szép volt, most is gyönyörűnek látom a kisfiamat. Minden anyának a sajátja a legszebb és ez így van rendjén:)
2011. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az első nap a kislányom elég furán nézett ki, mert nagy hajjal született és a magzatmázat nem mosták le róla. Csapzott volt és akkor még finoman fogalmaztam :) Szépnek egyáltalán nem lehetett nevezni, sőt, de hogy ezt gondolom, nem vallottam volna be senkinek. Másnaptól viszont már őt láttam a leggyönyörűbb és legtökéletesebb babának a világon. Nem változtatnék rajta semmit. Pedig biztos van hibája, de én nem látom.
2011. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amíg ilyeneken gondolkozol, ne vállalj gyereket!!!

Egyébként sok újszülött nem annyira szép, de pár hónap alatt rengeteget változnak.

2011. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!