Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nők nem tudnak ordítás,...

A nők nem tudnak ordítás, üvöltés kiabálás NÉLKÜL szülni?

Figyelt kérdés

Minden filmben amikor szül egy nő, ordít, üvölt torkaszakadtából a fájdalomtól.

Minden nő ilyen amikor szül?

Van aki hangok nélkül is megtud szülni?


2011. aug. 5. 17:44
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
92%

... és amikor a bébi megszületik és odaadják becsomagolva az anya már talpig sminkben, szupi frizkóval, full lapos hassal és el se kell látni az alfelét, a picibaba meg se nyomódott nem maszatos vöröses kis "csoffadtka"...

hát ha így lenne a valóságban akkor inkább mindenki visítana 5percig mint a malac, és nem próbálna viselkedni...

2011. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
21%

Egyszer sem üvöltöztem, de még nem is nyöszörögtem :O

Fáj baromira, de nem hagytam, hogy a kiabálás elvegye az erőmet.

2011. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
68%

Elsőnél én is kiabáltam, másodiknál már rájöttem tök felesleges:))) Ott csak nyögtem.

De szakmámból adódóan láttam jópár szülést már és nagyon sokan egy hangot se adtak ki!!!!:)

2011. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
52%
Szerinted létezik fájdalom nélküli szülés?
2011. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
21%
Én is hang nélkül szültem. Max. egy kicsit nyöszörögtem. Meg mondtam, hogy istenem, de fáj-amikor nyomtam a fejét. De megérte:-) Egyébként már akkor azt mondtam, hogy szülném a következőt:-)
2011. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
50%
én tudtam....más meg nem érdekel :)
2011. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
12%

nekem egyszer azt mondta egy szülésznő, hogy azok a nők akik a legjobban szenvednek, azok úgy sem fognak kiabálni, mert nincs erejük.

És tényleg....hang nélkül szültem.

2011. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
72%

Hát....én hangoskodtam....tök fölöslegesen akkor is nyomtam, mikor nem kellett volna és az nem volt túl jó. Aztán mikor "ráéreztem" már könnyebb volt. De ahogy elnézem, ide csak a "hang nélkül szülő" anyukák írnak, érdekes. Erre egyébként büszkének kell lenni? Nekem qvára fájt, nagyon nehezen tágultam, nem szégyenlem, hogy néha hangos voltam.

Ami meg a filmekben van, az meg már tényleg túlzás.

2011. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
12%
Tényleg úgy van,hogy akinek nagyon fáj,az nem üvölt mert nincs rá ereje.Én is így voltam,max.nyöszörögtem egyszer-egyszer.Nagyon a légzésemre koncentráltam,hogy ezzel csökkentsem a fájdalmat 8eközben ugye nem lehet üvölteni) tolófájásnál meg a dokim instrukcióit követve nagy levegőt vesz,bentart,nyom...na itt sem nagyon lehet üvölteni.Lehet egy-egy artikulálatlan hang elhagyta a számat,de tuti nem ordítottam.Meg is lette dicsérve :)
2011. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
89%

Akkor itt vagyok én is,a másik hangoskodó anyuka :D

Én sem szégyellem,hisz világra hoztam egy gyönyörű babát.Minden fájdalmat megért.Mindenkinek más a fájdalom küszöbe.Nekem jól esett kiabálni,mondhatni úgy vezettem le a fájdalmat,kimerültséget stb.14,5 óra volt a szülésem.

Egy pasi tuti nem tudna elviselni ekkora fájdalmat.

2011. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!