Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nők nem tudnak ordítás,...

A nők nem tudnak ordítás, üvöltés kiabálás NÉLKÜL szülni?

Figyelt kérdés

Minden filmben amikor szül egy nő, ordít, üvölt torkaszakadtából a fájdalomtól.

Minden nő ilyen amikor szül?

Van aki hangok nélkül is megtud szülni?


2011. aug. 5. 17:44
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
85%

Szóval akkor hisztiztem..aki azt állítja, hogy aki hangosabban szül, hisztizik, annak akkora pofon jár, hogy csak na...ha pedig férfi a kérdező, akkor gondoljon el egy jó erős tökönrúgást, és azt szorozza fel ezerrel, na ilyen egy szülés...


19 órát vajúdtam, fájásgyengeségem volt, nem tágultam, kétszer ájultam el a szülőágyon, 2 óra volt csak a kitolási szak..nem voltam csendes...nem k.rvaanyáztam vagy ilyenek, de bizony egy-egy nyomásnál kiszaladt a kiabálás, nekem erőt adott...egyáltalán nem éltem meg hisztiként..és én is bocsánatot kértem, a szülésznőm is mondta, hogy nem vagyok extrém, nem vagyunk egyformák, meg is dícsért...laz orvosom ugyan folyamatosan cukkolt a szülés után, hogy jajaj, de "hisztis vagyok", de nem gondolta komolyan, csak viccelődött....3600 grammal és 57 cm-rel jött világra a lányom...


aki szerint ez csak hiszti, meg színjáték, annak azt kívánom, élje át azt, hogy 12 órán keresztül 4 perces fájásokkal szenved, aztán meg még 2 órán keresztül kitol...

2011. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 haramia ***** válasza:
78%
...bár "csak" hat órát vajúdtam mire eléggé kitágultam a kitolási részhez, ott viszont a baba feje elakadt és a sokadik tolófájásra sem haladt semmit a dolog. A dokim már fölöttem térdelve nyomta a hasam, míg egy másik orvost is hívtak, aki meg a lábam felől próbálta kifelé húzni a babát a tolófájások alatt és így sem történt semmi...és igen ennél a pontnál már én is ordibáltam a fájásoknál. Majd közölték, hogy nincs több próbálkozás császár lesz, de a műtő foglalt, úgyhogy várni kell egy kicsit és otthagytak vagy negyed órát tolófájásokkal...igen...hisztérikusan ordítottam egyet-kettőt...
2011. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
51%
EDA utan mar en sem kiabaltam... sot, nevettem :) Igaz, vegul fogoval huztak ki a kislanyom. Es engem is megdicsertek. Bibibiiii :P
2011. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
21%
Én egy hang nélkül szültem. Szülés után a szülésznőm azt mondta, hogy ekkora fájdalom tűrő képességet ő még nem látott, pedig nem ma kezdte a szakmát.
2011. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
86%
Én is csendben szültem.......igaz programozott császárral. :D Viccen kívül,a véleményem az hogy nem egyforma a fájdalomküszöb,a tűrés,a baba méret,az idő stb és bizony üvöltés és üvöltés közt is óriási különbségek vannak.Mindenki nagyon nagyon ügyes aki megszül egy babát(hüvelyi szüléssel)akár hangos akár nem! mikor még nem tudtam hogy csak császárral szülhetek,én is úgy képzeltem hogy én majd csendben fogok,de hát ez csak elméleti terv maradt...... Az tény hogy kívülállóként más szülését hallgatni ijesztő és szörnyű,főleg ha még nem szült az illető,utána viszont megérted és megváltozik a véleményed is róla.
2011. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Szerintem meg amikor valami ennyire k...ra fáj, órákig, az embernek nem kell úri dámát játszani, a kiabálás a fájdalomtól van, nem pedig hiszti.

Nem lesz senki attól hős(nő), hogy csendben szenved :-P

2011. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
47%
Te igen csak hülye egy ember vagy !! De már fájdalmasan . Gondolom még nem szültél és nem is vagy nő de ha az vagy akkor kívánok neked jó sok szülést hogy tapasztald meg az milyen .
2011. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

nem üvöltöttem torkom szakadtából, de

aki nem szült az nem tudja milyen érzés.

most már én is tudom! 16 hónapos a babám, de még mindíg frissen él bennem a születése.

borzalmas kínokat éltem át fájdalomcsillapító nélkül.

a végén már szó szerint kapartam a falat és amikor jöttek a tolófájások akkor bizony elsikoltottam magam

életemben akkora fájdalmat nem éreztem,

azt mondta a szülésznő nincs fájdalmasabb dolog a szülésnél..

és bizony nincs !

2011. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 Mianeve válasza:
78%
Le a kalappal azon nők előtt akik hang nélkül szültek! Én novemberben fogok szülni, de nem tudom, hogy fogok-e ordítani vagy sem! Tuti pasi tette fel a kérdést, mert Ők nem tudják milyen óriási nagy fájdalmat egy hang nélkül tűrni!A nők bizonyos százaléka tudja, de nem kéne senkit elítélni, mert nem tud csendben szülni!
2011. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Vajúdás alatt csendben voltam, de a kitolásnál ahogy nyomtam jött a hang is. Pedig mindegyiknél megfogattam hogy ott sem fogok hangot kiadni, de nekem csak igy jött ki az erőm.
2011. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!