Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megfelelő szülésznőt a Bajcsy...

Megfelelő szülésznőt a Bajcsy kórházból?

Figyelt kérdés

Bányai Nóra, Tóthé Móni és Kotz Ildikó között vacillálok, de sajna egyiket sem ismerem. Megírnátok a tapasztalataitokat, hogy könnyebb legyen a választás?

Köszönöm!


2011. aug. 5. 21:08
 1/4 anonim válasza:
Jó szívvel tudom ajánlani Garáné Magdit. Nekem "nagyon bejött", szakmailag kíváló, emberileg is csak dícsérni tudom. Annyit róla, hogy elég harsány és szókimondó, ugyan akkor maximálisan figyel rád.
2011. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nekem nem volt fogadott szülésznőm, de egy nagyon rendes nő volt ott velünk. Nórának hívták, nem tudom ő -e az akit írtál,de szerintem igen. Szóval én őt nyugodt szívvel ajánlom.
2011. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem soroltad, de az első válaszolóhoz csatlakozom: Garáné Magdit jó szívvel tudom ajánlani, a következőt is tuti nála fogom szülni:)
2011. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ildikónál kétszer szültem, azaz csak majdnem, mert az első alkalommal rém tuskó volt, és elküldtük a jófenébe a férjemmel. Másodjára útközben rájött, ki vagyok, és lepasszolt egy kolléganőjének.
2011. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!