Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a beöntés? Fáj?

Milyen érzés a beöntés? Fáj?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
dehogy fáj, nem érzel semmit, beöntenek, felállsz melletted egy Wc és ott meg kiengeded azt ennyi :)
2009. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, nekem kimondottan jól esett, főleg, hogy az első szülésemnél hiába kaptam a kitolásnál kellemetlenül is éreztem magam. Érdekes érzés, olyan utána, mintha állandóan vécére kellene menned!
2009. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem, abszolut nem faj, inkabb en ugy emlekszek vissza, hogy egy kellemes erzes volt. A feneked lukjahoz tesznek egy vekony csovet, es beleengednek vizet, amit te erzel is kellemesen. Utana elmesz a wc-re, es kesz:)

Ezt a beontest kulonben tenyleg mindenki olyan huzott szajjal meseli el, ezert az emberek olyan fajdalmas dologkent kepzelik el, de ettol egyaltalan ne feljel!

2009. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban kaptam műtét előtt.Kicsit feszített tőle a hasam, amíg ki nem jött a cucc a WC-n:), de nem fájt, az tuti.Szülés előtt pedig kúpot adtak,úgyhogy nem is biztos a beöntés.Nyugi!
2009. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem maga volt a megváltás!!!Azt mondta akkor a szülésznő egy jó időben beadott kellemes hőmérsékletű beöntés felgyorsítja a tágulást és a szülési folyamatot!Igaza volt.Éppen annyi időm volt,hogy kijöjjön aminek jönnie kell és egy gyors zuhany...Maga a megváltás.Most kérni fogom mindenféleképpen!
2009. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Na én baromira paráztam tőle,nem is a fájdalom hanem hogy kellemetlen mikor egy idegen ott dugdos egy csövet! De akkor én már nem figyeltem rá nem azzal törődtem hanem az járt a fejemben hogy nemsokára meg lesz a babám! Amúgy tényleg kellemes érzés,kicsit feszített a hasam de jó volt!
2009. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút nem fáj, ne félj tőle, még csak nem is kellemetlen. Nem akarlak elkeseríteni, de akkor az lesz a legkisebb problémád. Nekem csak az volt a bajom, hogy a legerősebb fájásaimmal egy időben adták, és alig bírtam magam elrendezni a mosdóban az erős fájdalomtól.
2009. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj, max kellemetlen, és hideg.

de nem szoktak nagyot adni ilyenkor:-)

Ne félj, ez legyen a legngyobb problémád a szüléssel kapcsolatban:-)

(én is féltem tőle nagyon..)

2009. ápr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia járj utána a legtöbb kórházban már nincs is beöntés.
2009. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj csak kellemetlen és hideg, de lehet meleg is attól függ milyen í víz, nekem meleggel csinálták :)

Nyugi!

2009. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!